Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszek egy fiúnak de nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek egy fiúnak de nekem a testvére jön be! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel mindig nézzük egymást és úgy érzem hogy szikrázik közöttünk a levegő...viszont van barátnője,a testvérének pedig tetszek.Semmi esély rá hogy így kezdeményezzen nálam?Ilyen kényes szituba én sem merek...nem tudom mi lenne a legjobb.Nem tudom elfelejteni,már aludni sem tudok :(.L 20
2016. júl. 16. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki egyedülálló, az nem tetszik, aki meg tetszik, az nem egyedülálló. És ebből kifolyólag nem is lehetnek túl komolyak a szándékai. Úgyhogy a helyedben én keresnék tovább.
2016. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
Kicsi a valószínűsége, hogy kezdeményezni fog, ha van barátnője. A legjobb ha elfelejted.
2016. júl. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem miért néz ennyire...és miért van halálosan zavarba a közelemben :/ Egyébként meg attól hogy van barátnője még nem biztos hogy jó is a kapcsolatuk...
2016. júl. 16. 10:45
 4/6 anonim ***** válasza:
AZ, hogy milyen a kapcsolatuk, az az ő dolguk. Ha olyan rossz, akkor úgyis vége lesz, majd akkor ráértek egymással foglalkozni. Ha nem lesz, akkor nem is olyan rossz, vagy ha rossz, akkor töketlenek. Az olyan meg kinek kell?
2016. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első lépésként érdemes lenni közölni a testvérrel, hogy nem akarsz ismerkedni vele. Ez üzenet lesz a tesójának is. Ne lépj, amíg ő nem egyedülálló.
2016. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
#3 Mindegy, hogy milyen a kapcsolatuk, semmi közöd nincs hozzá, belefolyni meg aztán főleg. Ha szakít a barátnőjével akkor kívánom, hogy legyen veled boldog, de addig hagyd figyelmen kívül.
2016. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!