Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy férfinek különleges vagyok és komolyan gondolja velem?

Figyelt kérdés

Randiztunk. Állítása szerint nagyon tetszem neki és sokkal normálisabb vagyok, mint az átlag. Viszont ő nagy nőcsábász, odavannak érte a csajok, tehát lehet, sokaknak mondja ezt. Honnan tudhatom mégis, hogy nem egy vagyok neki, hanem az egy?

Igazából én a tettek híve vagyok, tehát felőlem mondhatja azt is, hogy én vagyok a legszebb nő, de ha nem érezteti velem, akkor egyszerűen nem hiszem el, hogy így gondolja. Most így randi után is írogatja, hogy ilyen szép vagyok, olyan szép vagyok, de egyébként nem ír sokat, nem is túl érdeklődő. Úgy érzem, mintha egy sablont nyomatna.

Honnan tudhatom, hogy számára mégis én vagyok az egyetlen? Illetve másik esetben: mik a jelei annak, ha rajtam kívül más nőkkel is kavar?

A női megérzésem valahogy azt súgja, hogy nem kéne nagyon belebonyolódnom, mert pofára fogok esni. És érzem, hogy valamiért nem korrekt velem.


Köszönöm a segítő válaszokat, esetleg tapasztalatokat! :)


2016. júl. 23. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Írtam privátot, majd olvasd el! :)
2016. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Régen egy ilyen tipikus nőcsábász sráccal hozott össze a sors.. pechemre beleszerettem. Pedig féltem.. rossz tapasztalataim is voltak vele és még mellette is. Más lányok keresése, a telefon amikor úgy hívott fel hogy fél hogy megcsal.. egy idő után viszont ez abbamaradt és nem tudom miért, de tudom hogy szeretett és sosem csalt meg tettlegesen.. én egy idő után nem bírtam már vele lenni. Szakítottam vele.. ő még hónapokkal később is megkeresett azzal, hogy szeret.

Ez az én kis sztorim egy ilyesmi esetről.

Ha annyira rossz megérzésed van, akkor el kell gondolkozni azon, hogy érdekel-e annyira téged ez a srác, hogy kockáztass. Persze én magamból tudok csak kiindulni, mert sokszor sajnos nem csalnak a megérzéseim.

Mióta ismeritek egymást és hogy akadtatok össze?

2016. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos semmi garancia nincs arra hogy komolyan gondolja. A tetteknek higyj inkább, úgy nem érhet akkora csalódás. De ha nem túl érdeklődő az nem jelent sok jót, eleinte mindenki ezt mondja mindenkinek:)
2016. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

valóban a tetteknek higyj. én is kifogtam egy ilyet, udvarolgat nekem, kapom a bókokat, hogy mennyire különleges vagyok, ritka még az ilyen nő stb. szerintem mellettem mással nem ismerkedik, de van egy lezáratlan kapcsolata tőle 500 km-re, hát ez ilyen se veled se nélküled már, a csaj hívogatja, ő meg lemegy hozzá kéthetente, de fel se veszi neki már a telefont, kihűlőben van, csak állítása szerint nehéz lezárni 10 évet. sose volt teljes értékű kapcsolatuk, nem is éltek együtt. őszintén - remélem tényleg minden titok nélkül- elmondja ezeket a dolgokat, hisz így indult a barátságunk. én türelmes vagyok, és én időt hagytam neki, mert valóban annyira még nem ismerhet mit várhatna tőlem mint nőtől és én tőle mint ffitól. és míg nem bizonyít addig nálam hiába, borzasztóan sokat csalódtam már, nem kell mégegy. érzelmileg távoltartom magam tőle - igyekszem - ha keres keres, ha nem nem, én biztos h nem alázkodom meg előtte úgy mint a másik nő, hogy bombázza hivogatásokkal smsekkel. keres ő ha akar, ha nem akkor ennyi, lazán veszem. hivatalosan csak barátok vagyunk, nem vagyunk együtt, csak együtt lógunk, és nekem ő az első ffi akivel valóban jól is érzem magam ... szóval nehéz.belőni is, hogy most mi van velünk. több mint barátság, de kevesebb mint kapcsolat.


azt tudom tanácsolni, azt add neki amit te is kapsz tőle. jele nincs annak ha másokkal is kavar, vagy elmondja, vagy előbb utóbb megtudod, mert a pletykáknak javarészt ha minimális is, de van valóságalapja ilyen szitukban.


ha úgy érzed ő nem túl érdeklődő és sablont nyomat, akkor te is így kezeld őt.csak lazán. a ffiak nem szeretik azokat a nőket, akiken látszik h odavannak értük...tapasztalat.


27/N

2016. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen. Csak én pont olyan vagyok, hogy nem állok be a sorba és állítása szerint ez is tesz engem különlegessé. Tehát mondta, hogy nála szinte sorbanállnak a lányok, de már unja a sok buta p*át, aki csak szexet akar. De ennek ellenére biztos van még neki épp elég udvarhölgye, aki még normális, rajtam kívül is.
2016. júl. 23. 22:08
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék sablont nyomatni, mert nekem ez nem megy. Ha valamit erzek vagy gondolok, elmondom. Talán néha túl sokat is. Ha nekem tetszik valaki, nem tudok tárgytalanul írni és amolyan tucatlányos stílusban. Komolyabb vagyok. :/
2016. júl. 23. 22:09
 7/11 anonim ***** válasza:
nem azt mondom, hogy te is nyomasd a sablont. nekem pl. ha nem jelentkezik ez a ffi, vagy érzem h nem túl érdeklődő, vagy ír egy smst, amire én válaszolok aztán eltűnik 1-2 napra, és utána jelentkezik, visszaadom neki ugyanezt. ír nekem ő, aztán nem válaszolok neki énis 1-2 napig. utána már jönnek a féltékenykedő üzenetek, hogy hova tűntél, miért nem írtál stb... kis taktika igazából, de vannak olyan ffiak akiknél sajnos csak ez válik be, mert ha tapadsz, vagy keresed, akkor elkönyvel olyannak mint a többit, ahogy írtad is, hogy tudja ő milyen nők vannak... kicsit próbáld lazábban venni. baromi nehéz, mert én is komoly és érzelmes típus vagyok, legszívesebben állandóan vele lennék, de muszáj távoltartanom magam tőle, míg nem éleződik ki a helyzetünk, míg nem rendezi a másik kapcsolatát, és míg nem érzem azt rajta h nem hullámzik a felém való viszonyulása, míg egyértelművé nem válik minden.
2016. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazad van. Nem is fogok neki írni. Most megvárom h ő írjon!
2016. júl. 23. 22:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Én párom is régen (mielőtt összejöttünk) szerette cserélgetni az ágybetétjeit. Már 8 éve ismertük egymást amikor elhívott randizni, tudtunk egymásról mindent, hogy ki kivel, mikor, stb... Lassan 2 éve vagyunk együtt, maximálisan megbízunk egymásban, engedély nélkül nem nyúlunk egymás privát dolgaihoz (telefon, e-mail, facebook).

50-50 az esély rá szerintem, hogy a te partnered komolyan gondolja amit mond. Én azt mondom, hogy ne ásd el előre. Az meg hogy zavar, hogy nem ír. Mondd meg neki, hogy szeretnéd ha többet keresne, mert számodra ez is bizonyíték, hogy tényleg érdekled őt. Nem az a bizonyítás, hogy a sorbanállóknak nem ad több sorszámot, hanem hogy mennyi figyelmet szentel rád.

2016. júl. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En ismerek ilxen ferfit: ezt mondja, kozben felesege van meg kisgyerekei. Jo kapcsolatban vannak a felesegevel, sok a szex es kozos program. De jar edzesre a feleseg kedd, csutortok es akkor nem tudja ellenorizni a ferjet, aki akkor nokkel talalkozgat.


Hidd el, ha ex lenne, nem hivogatna es nem ellenorizgetne a no... Csak hulyet csinal beloled a tobbi nokkel egyutt.

N

2016. júl. 24. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!