Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire szánalmas, ha egy 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szánalmas, ha egy 35 éves férfi egy 17 éves diáklányt próbál felszedni?

Figyelt kérdés
Munkahelyen mindig látom, hogy nyomja neki a szöveget, próbálja beadni neki a macsót. Mit gondoltok az ilyen férfiakról akik 30 éves koruk elmúltával is diákoknál próbálkoznak?
2016. júl. 30. 10:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Röviden tömören: szánalmas ha a csaj belemegy az is és az ürge meg egy gyök.ér az én szememben. Ráadásul hasonló kérdés 50 millió van itt az oldalon ha vennéd a fáradtságot hogy elolvasd és nem írnád ki mégegyszer szerintem én is sokan mások is hálásak lennénk.
2016. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Te hol vagy a képben? Te szeretnéd felcsipni a 35 évest, vagy a 17 évest de nem megy és ezért nevezed szánalmasnak? Vagy csak egyszerüen irigy fajta vagy?
2016. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
13%
ha nő vagy szerintem csak féltékeny vagy hogy nem téged akar felszedni ha meg férfi akkor azért mert te nem tudsz felszedni fiatal csajokat
2016. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%
Szánalmas. Meg azzal a hapsival valami nagyon nincs rendben fejben. Kezelni kéne.
2016. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Irígykedsz kérdező?:-)
2016. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Sunshinedoll ***** válasza:
31%

Nem szánalmas, hanem undortó és pedofil viselkedés. Le kéne csukni az összes ilyet.

Te meg miért nem mész oda, és szeded le egy 17 éves lányról a munkatársadat? Te is ugyanolyan gyökér vagy, ha szó nélkül nézed.

2016. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Elég gáz... A korkülönbség egy dolog, ha két felnőttről van szó, de egy felnőtt és egy tini abszolút más életszakaszban vannak. Hagyni kell az ilyen korú lányokat, hogy a korabeli fiúkkal nőjenek fel, meg aztán az a pasiról is sokat elárul, ha egy tini csitriben keres testi-lelki társat 35 éves fejjel.
2016. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Az a csaj még egy befolyásolható kis taknyos liba, ha papíron betölti a 18-at, akkor is ugyan az marad, mert nincs semmilyen élettapasztalata.

Ezt a kedves kollégád kihasználja, te pedig végignézed?

2016. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok nő
2016. júl. 30. 23:47
 20/20 A kérdező kommentje:
Ez a rosszindulatúaknak szólt, akik egy kib_szott kérdésre nem tudnak rendes választ adni, mert egy frusztrált majmok. Gondolom ők is kisgyerekekkel próbálkozó 30-40 évesek. Szánalmasak!!!
2016. júl. 30. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!