Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az mennyire szánalmas ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire szánalmas ha csak te kapálozol a férfi után, ő meg semmibe vesz?

Figyelt kérdés
Se telefon,se levél hogy hogy vagyok,semmi. Több hónapja én kapálozok,de sztem tök értelmetlenül. Igazából már nem is mutat érdeklődést,csak az elején mutatott

2016. júl. 10. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé.
2016. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Borzalmasan.
2016. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért csinálod? Nem sok értelme, mert akár szánalmas, akár nem, attól Te még rosszul fogod magad érezni.
2016. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kapálóznék pasi után,ez a legszánalmasabb dolog...tuti röhög rajtad.
2016. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor akar lelkileg magára húzni, kihasználni, csettintőst járszani veled, mert már az elején úgy akar beállítani téged, hogy a szolgája vagy.
2016. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem te is tudod a választ!

Nagyon szánalmas és buta dolog. Minden kapcsolatban benne kell lennie az adok-kapok viszonynak. Miért irogatsz ráfolyton, ha ő meg csak egy "mizut?" sem tud odavágni neked?

Esetleg mondd el neki, hogy te így megalázva érzed magad, és jól esne, ha néha mémi érdeklődést mutatna feléd. Ha nem változik a helyzet, akkor hagyd a fenébe.

2016. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Szánnivaló valóban. Ismerkedéskor a kölcsönösség híve vagyok, tehát lehet próbálkozni és megtenni a kezdő lépéseket, de ha a másik már semmilyen energiát nem fektet abba, hogy ez kialakuljon és fenntartsuk, akkor odébb kell állni. Ez ugyanúgy igaz, nemcsak a szerelemre, hanem barátságokra vagy bárminemű emberi kapcsolatokra is.
2016. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne alázd meg magad, ha nem keres nem érdekled, felesleges a próbálkozás.
2016. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!