Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem még ha a nő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem még ha a nő az mondja első randin hogy "olyan aranyos vagy de könyörgöm legyél már férfi"?

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes vagy? Ha nem, akkor így koptat le, ha igen, akkor kicsit legyél komolyabb.
2016. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: ha azt mondja, hogy aranyos vagy, inkább a barátodnak tekintene...
2016. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez azt jelenti az én olvasatomban, hogy próbálj meg több testi érintést alkalmazni.
2016. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem meg azt jelenti, hogy ne legyél gyerekes.


Amúgy meg miért is nem kérdezted meg ott, hogy mit is ért ezen?

2016. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább arra gyúrjál, miért is mondta ezt neked? Mit csináltál?
2016. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. Elegé félős vagyok és szociálfóbiás ezért nem mertem a kávézóba kávét kérni hanem megkértem hogy ő kérjen. Lehet emiatt.....
2016. júl. 30. 15:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy ilyen fóbiád van? Mert nekem ez eléggé önállótlanságnak tűnne, és ha nem tudnám, hogy ez a bajod, akkor én nem is azt mondtam volna, hogy legyél férfi, hanem legyél felnőtt... A fóbiádat próbáld kezelni. Mit csinálnál, ha gyereked lenne és róla kellene gondoskodnod?
2016. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nagyon lesz már második randi.

Máskor ne menjetek így kávézóba.

Csak sétálgassatok.

2016. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Elegé félős vagyok és szociálfóbiás ezért nem mertem a kávézóba kávét kérni hanem megkértem hogy ő kérjen. Lehet emiatt....."


Nem lehet, hanem biztos.

És ezt nem csak a csajozás miatt kéne legyôzni.


Ha tényleg komolyan érdekel a lány, akkor helyedben ôszintén elmondanám a lánynak, hogy ilyen fóbiád van, emiatt alapból is nagyon nehezedre esik az ismerkedés, de ô nagyon tetszik neked, ezért ha kapsz egy esélyt, akkor mindent megtennél azért, hogy éljél ezzel a lehetôséggel, beleértve azt is, hogy ezt a fóbiádat legyôzd.


És ha megkapnám az esélyt (de mondjuk amúgy is), akkor tényleg mindent megtennék, hogy felül tudjak emelkedni ezeken a félelmeimen, már csak azért is, hogy megmutassam neki, hogy nem választott rosszul.

2016. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!