Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért tetszik jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért tetszik jobban nektek egy vizipólós kidolgozatlan izomzata, mint egy testépítőé? Itt nem a versenyző testépítőkre kell gondolni, hanem egy hétköznapi emberre.

Figyelt kérdés

#hvdgh
2016. aug. 21. 10:19
1 2
 1/12 Andi80018 ***** válasza:
60%
Ez relatív. Nem ugyanúgy tetszik mind a kettő, az a lényeg, hogy sportol. Nekem speciel egy hétköznapi testépítő teste jobban tetszik. De kinek mi.
2016. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a vizipólósok izomzata nem kidolgozatlan, de kinek mi. Nekem speciel azért tetszik jobban, mert sokkal természetesebbnek néz ki. Ők a sport közben nem egy-egy izomcsoportra koncentrálnak, hanem egyszerre mindent edzenek, és lehet, hogy nem lesz annyira látványos az eredmény a testépítők szemében, de sokkal természetesebb és így vonzóbb a hatás. A lufiizmok nem sokaknak jönnek be. Hétköznapi emberek esetében viszont engem nem érdekel, hogy mit sportol, örülök neki, hogy valamit kezd magával és izmosodik. Mondjuk, tesóm sziklamászó, az ő hátáról kb anatómiai disszertációt lehetne írni, pláne mászás közben ha látod. Nem tudom egyébként, mit értesz kidolgozatlan alatt, az izom az izom, akkor látszik legjobban, ha nincs felette zsír, tehát alacsony a testzsírszázalékod, ha a normálisnál nagyobb, akkor vagy valami nagyon durva edzést nyomattál, hogy össze-vissza szakadozott és begyógyult, vagy lövöd magad valamivel, ami egy ismerős tapasztalata alapján iszonyú kanossá tesz, de nem fog felállni (még reggel sem!). Nem tudom, melyik a jobb alternatíva, én szívesebben járok olyannal, aki nem kínozza magát csak azért, hogy jobban nézzen ki, ha sportol, akkor azt hobbiból teszi, a társaságért, és mert tetszik neki az adott mozgáskultúra.
2016. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
második: arra értem, hogy nem annyira formás :) Pl látszik vizipólós ismerősömön , hogy sportol, de pl háta az nincs egyáltalán. A válla az széles, de semmi formája. A karja viszonylag nagy de a bicepsz és a tricepsz kb egybe van. holott normàl esetben a tricepsz szélesebb. Erre gondoltam. :)
2016. aug. 21. 10:37
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Ezen már én is gondolkoztam, hogy miért tetszik soknak a vízilabdás "mamlasz" test. Azt hoztam ki eredményül, hogy nem is feltétlen a testük az amiért sokan ajnározzák őket, hanem pusztán az a fénypontja a dolognak, hogy (hÚúÚú vízilabdázik). Egyébként én is ilyen sziklamászó kinézetű izomzattal rendelkezek.
2016. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem itt más az összehasonlító alap. Sokan sajnos a testépítő izomzatra azt hiszik, hogy kamu izom, és ezért nem tetszik nekik. Na itt nem a vízipólós és a testépítő, hanem a naturál testépítő, és a koxos testépítő között kéne vonalat húzni. A sok lánynak a koxos "méretek" nem tetszenek, a naturál viszont igen. Viszont a testépítéshez nem érhet mindenki, ami nem is baj, csak ők azt hiszik, hogy a koxosok is naturálok, pedig nem. Szóval ritka az, hogy mondjuk egy naturál test ne jöjjön be egy lánynak, mert hát mit hoz egy naturál test? Nevében is benne van, hogy természetes formát. Sportos teszt, átlagnál azért nagyobb izomzat, de mindenképpen arányosság, és kidolgozottság, kicsit szálkásság, max ez. Viszont ezt nem csak testépítéssel lehet elérni, hanem mondjuk vízilabdával, vagy kézivel, meg sorolhatnám. A különbség az évben van. Egy naturál testépítő ezt mondjuk jó kajával, és normál edzéssel lehozza 3-4 év alatt. A vízipólósok meg 4 éves koruk óta tolják, és úgy van ilyen izomzatuk. Nem elhanyagolható tény, hogy a vízilabdás srácok döntő többsége 190 cm-nél kezdődik, ehhez jön még a genetikailag széles váll, ami a lányok zsánere. Viszont szerintem egy 175 centis, szép izomzattal rendelkező naturál testépítő testére se mondanák nagyon a lányok azt, hogy "nem tetszik". A koxmatyik, akik be vannak vizesedve, meg egy kúra után vesztekenek 10 kg-ot, meg nem áll a kuki, mert a herék nem termelnek több tesztoszteront, mert a szuri megoldja helyettük, na őket nem csípik a lányok. Ami szerintem pozitív. Mozogj, edz, sportolj, nézz ki jól, de ne b@...szd magad tönkre ezért. 23/F
2016. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Életemben nem választottam még izomzat alapján párt...
2016. aug. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mert a "hétköznapi testépítő" csak a látványra koncentrál, és sokszor nincs mögötte valódi izomerő. Beállátanád 3 órára fát hasogatni, és belehal.


Aki kitartóan edz, rendszeresen sportol, és ettől formálódnak az izmai, az tényleg jó erőben van. Neki az számít, hogy minél nagyobb terhelést bírjon a teste, a külső "csak mellékhatás".

Minden sport estében, nem csak a vízilabdázóknál, hanem minden sportban.

2016. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es ezt ne :D Bírom ezt a favágós részt, meg hogy nincs benne izomerő. De, van! Pont erről pofáztam előbb, hogy ne keverd a naturált a nem naturállal, de egyből jön a favágás :D 3 éve végzek konditermi edzést, hidd el, tudok 3 órát fát vágni, és szerintem ha 180 kg-ot húzok fel (keress rá a gyakorlatra-felhúzás), akkor gyenge se vagyok.
2016. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is mozgok rendszeresen, de nem vagyok annyira kidolgozott, mint egy testépítő, nem illenék hozzá, egy vízipólós kinézete közelebb áll hozzám.
2016. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert azt latjak a tv-ben, meg tudjak hogy gazdagok hiresek. Erre minden ostoba .p.i.n.a. bukik.
2016. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!