Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok, ha egy férfi odamenne hozzátok az utcán, és nyíltan kijelentené, hogy megismerne titeket?

Figyelt kérdés

Hozzám viszonylag sűrűn jönnek oda férfiak, ismerkedés céljából, és aki egy rövidebb beszélgetés után szimpatikus, azzal email címet vagy telefonszámot is cserélek. Egyik barátnőmtől megkaptam, hogy ez "r.bancos viselkedés" és "könnyen kapható vagyok", de nem én nem értem, miért, hiszen ha valaki szimpatikus, akkor miért ne beszélhetnénk meg egy randit az utcán?

Mi a véleményetek?



2016. aug. 22. 22:12
1 2
 1/12 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Az,hogy a barátnőd nettó baromságokat beszél és nincs tisztában a r..os viselkedés meg a könnyen kapható fogalmával.
2016. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

Velem is volt ilyen, pedig nem vagyok egy tipik. " bomba nő,, !

És nem öltözöm kihívóan.. Sajnos nem tudom őket komolyan venni. Ha tetszem neki, miért az utcán bonyolítja. Ha random ötlet volt.. Akkor bármelyik másik lánynál próbálkozat(ott) előttem- utánam! De az ilyen lehet akár fogadás is a haverokkal vagy valami.. :D

2016. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek :)


De mitől másabb, teszem azt, egy buliban odalépni valakihez, mint ebédszünetben? Ha tetszik valaki, akkor egy próbát szerintem megér.

2016. aug. 22. 22:20
 4/12 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

#2,lehet,pont azért szólongatnak,mert nem öltözködsz kihívóan,azt meg,hogy “nem vagy bombanő“,ők meglehet,nem így látják;) Jogos amúgy,benne van a pakliban,hogy nem csak téged szólított le aznap,de mi van,ha mégis,mert TE tetszel neki?

Kérdező,ez akkor sem “könnyen kaphatóság“!;) Az mást jelent,nem is r...os!

Úgyhogy semmi gáz.

2016. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
24%
Én elküldeném őket, de attól, hogy te nem, azzal nincs semmi baj.
2016. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyetértek, köszi :)
2016. aug. 22. 23:04
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

barátnodnek hívod azt aki konnyu vérunek titulál? ne haragudj nekem sok lenne elgondolkoznék hogy barátnak hívjak ilyet :) tudom sokan osszekeverik a randizást a kurvulássalde aki ezzel jon az mehet is :D

miért ne tolthetnél el valakivel egy kis idot miért ne ismerkedhetnél? miért is szól bele bárki is? mi kozuk hozzá? az hogy utcán hát nagyon nagy bátorság kell oda én sose kezdeményeznék még buliban se se akkor ha egyedul van a csaj egy kávézóban nem hogy utcán. na mindegy kedves kérdezo gondolkodj szerintem el kit/kiket hívsz barátnodnek.

2016. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem gyakran az az első gondolatom, hogy vajon hány lányhoz ment így oda, mielőtt hozzám jött. Sokszor olyan srácok szólítanak csak le lányokat az utcán, akik napirendre ezt csinálják.
2016. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért ez egy kicsit bonyolultabb történet annál, hogy ler.bancozott, de a véleménye ez volt (bár ennél azért visszafogottabban fogalmazott). Nem szeretnék most ebbe belemenni, itt most a véleménye volt a fontos, a barátságunk más tészta. :)
2016. aug. 23. 00:00
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy valaki egy ismeretlen elé odaálljon és leszólítsa bátorság kell.

Attól függ, hogy adja elő magát ha szimpatikus és nem tolakodó miért ne, ha viszont rámenős és tolakodós fütyülgetős "tetszel baba" elhajtanám.

2016. aug. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!