Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnét lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét lehet tudni, hogy valaki másod simkártyát vagy kamu facebook, viber fiókot használ? Miért tesz ilyet pasiként valaki? Milyen céllal?

Figyelt kérdés
Megismertem egy palit egy társkereső oldalon. Úgy egy hónapig hülyített, majd miután lefeküdtünk, kamuszöveggel dobbantott. Most nemrég lettem rá figyelmes, hogy bár van messengere, minden üzim pipa fehér körrel, tehát elküldve. Úgy tudom, ha van a telefonon messneger és netközelben van, egyből kézbesítettként jelezné. Tehát ebből gondolom, hogy kamu telefonszámot is adhatott meg. Mivel hirtelen a viber és what s up is eltűnt ehhez a számhoz. Most pár napja a facebook fiók is kiürült képek terén. Csak a profilkép maradt meg, de sz összes háttér, poszt, borítókép és egyéb like eltűnt, nemcsak a személyes dolgok. Miért teheti ezt egy pasi? Azt tudja, hogy én kiakadtam, de gondolom nem miattam van ez.

2016. aug. 23. 13:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
azt írta igazinak, hitelesnek tűnik
2016. aug. 23. 15:05
 12/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt nem vágom, ha valaki egy éjszakást keres, miért a saját teljes nevével és valós telszámával próbál csajozni
2016. aug. 23. 15:11
 13/13 anonim ***** válasza:
Mély benyomást tehetett rád az a pali ha ezen kattogsz és nyomozol a számai után :D Ez van koppantál,lépj tovább. A kérdésre meg: Ha kicsit is ügyes akkor sehonnét nem lehet tudni mert minden apróságra figyel.
2016. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!