Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak ismerkedéskor randikon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ismerkedéskor randikon tényleg előadtok kamu történeteket is?

Figyelt kérdés

Egy férfi ismerősöm mesélte csak úgy, hogy ő a randikon általában kamu történeteket is elő szokott adni. De nem csak úgy a hasára ütve, hanem ugyanazokat mindig és már annyira ki vannak dolgozva, hogy nem lehet megmondani igaz-e vagy sem.


-azt mondja a Balatonon nyaranta vízimentő szokott lenni (kamu)

-elmeséli hogy egyszer ki akarta rabolni egy cigány késsel, de ő lefújta gázspray-vel és megmenekült (igaz)

-érdeklik a nyelvek és jó bennük, szeretne világot látni és más kontinensekre is utazni amíg fiatal (kamu)

-nagyon imád utazni és az országban rengeteg városban vannak barátai, különböző helyeken, plusz van egy barátjának nyaralója a Balatonnál, úgyhogy rengeteget utazik és lakik tök ingyen más városokban (igaz)

-van valamilyen koktélkeverői OKJ-je és dolgozott már ebben, nagyon érdekli az éjszakai élet és vannak onnan ismerősei (kamu)


Szóval hogy színesítse az életét és több érdeklődést keltsen a nőkben, ezért kitalál még pár kamu történetet is az igaziak mellé. Azt mondja még sosem bukott le velük (több éves kapcsolatban sem), de ha mégis lebukna akkor sem baj, ha legalább a szexig eljutottak. Szóval kérdésem annyi, hogy férfiak általában ti is szoktátok színezni az életeteket?


2016. ápr. 29. 12:01
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
77%

Persze, én azt szoktam mesélni, hogy én játszottam Alain Quatermain-t a Sába királynő kincsében, és az oroszlán nem CGI volt.

26/F

2016. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Én soha :-) Azon az elven vagyok, hogy az őszinteség megtérül ... másrészt meg visszafelé kaptam ilyet nőtől és nagyon meggyűlöltem ez miatt az ilyen kamukat. Mondjuk nekem elég kalandos életem volt, nem is szorulnék ilyesmikre :-D
2016. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1:

Olyan kamukra gondoltam amik azért hitelesek. Mint amiket én is írtam példaként, hogy a srác miket szokott hazudni. Nem kell a csillagokat lehazudni az égről, de lehet olyanokat mondani, amiktől azért nősz egy nőnek a szemében és mondom, növeli az érdeklődést vagy akár a vonzalmat irántad.

2016. ápr. 29. 12:22
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

De hát ez mire való?

Annyira üres az élete, hogy ha arról mesélne mindenki betenné egy árvaházba?

2016. ápr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noren1989 ***** válasza:
91%
Nos, olyanokat nem szoktam, teljesen felesleges. Az érdeklődést jórészt a külsőmre kell alapozzam, a duma már nemigen számít az esetemben.
2016. ápr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Hazudni elvből gáz. Na meg előbb-utóbb úgyis belekavarodik.


"Salasso egyszer tökéletes önuralommal kifejtette Elizabethnek, hogy az intelligencia és a becsületesség összefüggenek - megfelelő intelligenciával előre láthatók a hazugság messzire ható következményei, a szellemi energiában fizetendő ár, amely a kezelésükhöz szükséges, és ezért jobb nem hazudni. "Ez az összefüggés az emberekre talán nem vonatkozik" - tette hozzá Salasso bántó tapintattal."

Ken MacLeod - Kozmonauták vára

2016. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

Volt 1-2 lány, akitől nem akartam semmit és kíváncsi voltam, hogy mennyivel nagyobb a sikerem, ha előadok pár kamut. Hát, nem lepődök meg, hogy az ismerőseid ezt csinálják. A kamu és látványos dolgokra jó pár nő könnyebben odaadja magát, mint valami értelmes és tartalmas sztorira.

2016. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem ezektől klasszisokkal komolyabb történeteim vannak, amik még nem is hazugságok. Ettől függetlenül nem nagyon kapkodnak utánam. Szerintem, ha ő ezekkel felszed valakit az nem a duma miatt van hanem inkább a külső vagy más miatt.
2016. ápr. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Amikor megismerkedtem a párommal, úgy tudtam, hogy unalmas élete volt/van. Apránként, menet közben derültek ki egyre izgalmasabb részletek, és napról napra jobban tisztelem ezek miatt.

Ő nem kérkedett az életével, hanem élte. És ennek során annyi élményt és tapasztalatot halmozott fel, amit senki nem tud elvenni tőle.

2016. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#7-es vagyok: Ki volt az a zseni, aki lepontozott azért, mert nem kamu történetekkel csajozok? :)
2016. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!