Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit akar? Ennyire nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akar? Ennyire nincs élete?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nemrég randiztam.Eléggé jól sikerült,csók is volt,meg ami ilyenkor szokott,szóval eléggé jól sikerült. Aztán írtam neki többször is,de sose ért rá,mondjuk tényleg elfoglalt volt.Azóta nem kerestem,aztán el kezdett nekem irogatni,látom hogy érdeklődik.Viszont találkozni most se akar pedig tuti ráérne..Mindenkinek arra van ideje amit akar...

Két eset van:1 Vagy fél találkozni 2 vagy vagy unatkozik

De eléggé idegesítő bármelyik is.


2016. aug. 23. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem csak unatkozik
2016. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg tőle.
2016. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!