Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vele miért nem tudok jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele miért nem tudok jól elbeszélgetni?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki iszonyatosan vonz, nagyon jó pasi, és belsőleg is jó, rendes, jófej. Érzem, hogy lenne esélyem nála, ami elég meglepő, mert ilyen klassz pasival még nem volt dolgom. Néhányszor találkoztunk már, ismerkedünk. Viszont van egy kis probléma. A beszélgetés kettőnk között elég akadozósan megy. Nekem azért is, mert nagyon izgulok mellette, próbálok nem hülyeségeket motyogni, de inkább csendben vagyok. Lehet, hogy ő is zavarban van mellettem, de nem tudom... az is lehet, hogy nem pendülünk egy húron.

Ezen ma kezdtem el vacillálni, mert találkoztam egy fiúval, akivel nagyon jól ment a beszélgetés, pedig ezelőtt sosem beszéltünk, nagyon jól éreztük együtt magunkat. Nem fűzök hozzá romantikus szálakat, csak kicsit "megijesztett", hogy jobban elhüly*ülök egy másik fiúval, mint azzal, aki annyira tetszik nekem.

Mit gondoltok, akkor a másik pasival nem illünk össze? Vagy talán később vele is ilyen jól elbeszélgetek majd?

22/L


2016. aug. 23. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ez annak a jele, hogy nem illetek össze. Vagy csak félénk és még nem nyílt meg eléggé.
2016. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyikőtök sem túl kommunikatív, akkor nagyon nehéz lesz. Próbáld a találkozás előtt végiggondolni, hogy miről beszélgetnél vele szívesen és dobd fel ezeket a témákat. Nagyon fontos megtudni, hogy őt mi érdekli és arra is kérdezz rá nyugodtan. Olyan kérdéseket tegyél fel, melyre hosszabban tud válaszolni és reagálj ezekre a hosszabb válaszokra.
2016. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ő nagyon is beszédes, csak velem mégsem... :D

Viszont ő folytonosan kérdezget, talán tényleg nekem kellene érdeklődőbbnek lennem.

2016. aug. 23. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:

istenem az előző két válaszoló.......minden ember más típus. Van olyan amikor annyira tetszik az egyik félnek a másik ember, hogy az elején az ismerkedésnek jó hogy zavarban van az illető és amiatt nem tud normálisan kommunikálni. Csak vannak olyan emberek, akikben ez nem tudatosul, hogy jéé tetszik a másik és emiatt vagyok zavarban vagy emiatt érzem magam "kényelmetlenül", mert nehezen oldódik fel.

Ne aggódj, nincs ezzel semmi probléma. Két lehetőség van:

1.Félénkebb, zavarba jövősebb típus

2. Nem akar tőled semmit

Bár ha nem akarna tőled semmit, akkor érdeklődést sem mutatna irántad.

Remélem lehetett érteni azt, amit írtam :D

23N

2016. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, de ő nem félénk másokkal, hanem tök nyitott... bár szerintem van rá esély, hogy zavarban volt, nekem úgy tűnt.
2016. aug. 23. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!