Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Nem is akarsz tőlem semmit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem is akarsz tőlem semmit, mégis hagytad, hogy én fizessek a kávézóban! " - ezt a szemrehányást kaptam nemrég egy olyan randi után, amiből végül komolyabb nem lett. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha meghívnak egy pohár ásványvízre (konkrétan erről volt szó, semmi többről), akkor azzal én már elköteleztem magamat, és "tartozom" egy szexszel?
2016. szept. 24. 19:10
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Akkor én téged meghívlak egy fagyira és egy steakre! Na ezért mi is jár? :D :D :D
2016. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy rosszul csináltam, épp ezért tettem fel a kérdést.


A beszélgetés alatt végig feszengtem, rosszul éreztem magamat, mert a férfi (jóval 40 feletti, nem huszonéves) a volt feleségét szidta egész idő alatt, és azt magyarázta, mennyire szenved a magánytól. Egy idő után én mondtam, hogy mennyi szeretnék, mert dolgom van, és vettem elő a pénztárcámat, hogy fizessek. (Azt hiszem, talán 220,- Ft volt a víz, akartam kirakni, vagy neki odaadni kb. 300-at.)

Erre mondta, hogy rendben, neki is menni kell, úgyhogy kérte a számlát. Mikor kihozták, kirakott akkora összeget, ami a kettőnk fogyasztását fedezte. Én erre neki akartam odaadni a 300 Ft-ot, mire közölte, hogy ugyan már, a vendége voltam.

Itt elköszöntünk, és ennyi.

Rá pár napra elkezdett hívogatni, hogy találkozzunk újra. Én mondtam, hogy ne haragudjon, de eléggé elfoglalt vagyok, nincs most időm, sokat dolgozom, stb. (ez mind igaz is, de őszintén a teljes igazság az, hogy ha ráérnék se akarnék vele találkozgatni). És erre kaptam ezt a "fejbekólintást".

2016. szept. 24. 19:44
 13/43 A kérdező kommentje:
*menni szeretnék
2016. szept. 24. 19:44
 14/43 A kérdező kommentje:

Szóval akkor a kérdés, hogy ha legközelebb esetleg ilyen helyzetbe kerülnék, akkor pankrációt kell vívnom, hogy fogadja el a pénzt, esetleg oda kell futnom a pincérhez, hogy ő ne tudja előbb odaadni neki az összeget, vagy mi a helyes eljárás?


Komolyan kérdezem, mert ilyen helyzetbe soha többé nem akarok kerülni.

2016. szept. 24. 19:45
 15/43 A kérdező kommentje:

"A srác szót nem ejtett a szexről. Nem a szexet kérte rajtad számon, hanem az esélyt, amit úgy érzett, hogy nem kapott meg. Hogy mire szeretett volna esélyt kapni (komoly kapcsolatra vagy szexre), azt te nem tudhatod ennyiből."


Nem, azt valóban nem tudhatom, de bármivel is tartozok-e neki? (Leszámítva a 220,- Ft-ot, amit majd valahogy valamikor visszaadok neki.)

2016. szept. 24. 19:47
 16/43 anonim ***** válasza:
#16 Hát igen, sajnos ilyenkor azt kellene csinálni (amit én sem szeretek egyébként, mert tényleg elég kínos), hogy ott helyben a találkozón megmondani hogy nem szeretnél többet találkozni vele. És akkor talán elfogadja a pénzt.
2016. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

Akkor is, ha ott még nem is említ következő találkozót? Odaállok elé és közlöm, hogy soha többé látni sem akarom, mikor szóba sem került, hogy ő egyáltalán akarná? :S


Amúgy én biztos voltam benne, hogy neki sem jött be a dolog... Nem volt egy hú de jó beszélgetés.

2016. szept. 24. 19:53
 18/43 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem túl pörgeted ezt. Nyilván rosszul esett neki és esetleg érzelmileg épp felkavarodott és fejedhezvágott ösztönből amit tudott. Főleg ha ténylegesen fel is ajánlottad, hogy fizetsz.


De amúgy szerintem amúgy is az a legtisztább, ha a csaj már az elején mondja, hogy nem játszunk ilyen fiú fizeti a dolgokat. Az tök tisztává teszi ezt.


És nem bántad meg? Lehet neked is jól esett volna egy szopás? A ondó állítólag antidepresszáns :D

2016. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Az utolsó mondatra nem reagálok, mert undorító és alpári.


A többire annyi, hogy jó, akkor legközelebb előre közölni fogom, hogy csak akkor lehet szó arról, hogy beüljünk bárhova is, ha én fizetem a sajátomat. Meghívást pedig nem fogadok el.

2016. szept. 24. 20:07
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

tök korrekt voltál, ne foglalkozz az itteni pasikkal.


felajánlottad, hogy fizetsz, oda is akartad adni, ESÉLYT is adtál a beszélgetés alatt, ennél többet te nem tudsz csinálni. idióta pasik mindig lesznek, örülj, hogy ilyen hamar kiderült milyen sz.rrágó ez a pasi :)

2016. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!