Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Nem is akarsz tőlem semmit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem is akarsz tőlem semmit, mégis hagytad, hogy én fizessek a kávézóban! " - ezt a szemrehányást kaptam nemrég egy olyan randi után, amiből végül komolyabb nem lett. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha meghívnak egy pohár ásványvízre (konkrétan erről volt szó, semmi többről), akkor azzal én már elköteleztem magamat, és "tartozom" egy szexszel?
2016. szept. 24. 19:10
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

elképzelem, ahogy valaki úgy randizik, hogy előre megmondja a férfinek, hogy nem fizethet, tehát már az elején ilyen távolságtartó és elutasító, aztán a férfi a nőnek sírja el az életét, szidja a feleségét, ezen felbátorodva a nő a nem hivatalos randi végén még a képébe vágja a 300 forintot, és hogy soha többet nem akarja látni. :D

ha naponta 10 nő eljátssza ezt a vízre meghívós dolgot, akkor még értem, hogy milyen sokba kerül. de mégis ki a fene randizik ilyen gyakran? :D

szerintem nem volt semmi probléma azzal, ahogy ezt kezelted. egyszerűen szard le és kész. esetleg találkozz vele és vágj hozzá 300 forintot. :D

2016. szept. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

Igen, az igaz, hogy lehet, nem elfoglaltságra kellett volna hivatkozni először sem, nyilván valamilyen szinten bántó, ha hazudnak az embernek.


Nekem az a bajom, hogy mindig elképzelem, milyen kínos mondani is, de hallani is, hogy bocsi, nem jön össze, nem tetszel, stb. (Nyilván azért normálisan megfogalmazva) Emiatt inkább reménykedem abban, hogy a másik fél "veszi a jeleket", és érti szavak nélkül is, hogy mi a helyzet, ezért nem kell egyikünknek sem kínos helyzetbe kerülni.


Sajnos azonban a tapasztalat azt mutatja, egyesek még a szóból sem értenek, nemhogy jelekből...

2016. szept. 25. 06:46
 33/43 anonim ***** válasza:

Nem is olvasom végig a kommenteket mert már az elején felhúztam magam azon amit sikerült elolvasnom...


Szóval szerintem egyáltalán ne foglalkozz ezzel a pasival, semmi értelme nincsen. 220 ft miatt nem fog összedőlni a világ és ez a pasi sem fog éhen halni. Te teljesen korrekt voltál, ő nem hagyott téged fizetni, pedig te felajánlottad és nem haragudhat rád azért mert te nem akartál vele újra találkozni.

2016. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

"Nekem az a bajom, hogy mindig elképzelem, milyen kínos mondani is, de hallani is, hogy bocsi, nem jön össze, nem tetszel, stb. (Nyilván azért normálisan megfogalmazva) Emiatt inkább reménykedem abban, hogy a másik fél "veszi a jeleket", és érti szavak nélkül is, hogy mi a helyzet, ezért nem kell egyikünknek sem kínos helyzetbe kerülni. "


Sokkal jobb hallani az egyenes választ, mint várni hülyén napokig, hogy na vajon mi lesz a válasz - és a végén kénytelen-kelletlen levonni a következtetést, hogy az a válasz, még egyenes válaszra se méltatják az embert.

Ez az "vedd már észre magad, és értsél már a jelekből" hozzáállás a nők számára nagyon kényelmes elsunnyogása a dolgoknak, hogy nem kell egyenesen megmondani, hogy bocs, nem téged kerestelek - viszont a másik oldal számára ez egy piszok lekezelő hozzáállás.

2016. szept. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
pfff, én megkérdezném tőle a címét, hogy elküldhessem neki az ásványvíz árát :D így talán észbe kapna, hogy milyen hülyeségen pattog.
2016. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Majd elkérem a számlaszámát, és átutalom az összeget. :D
2016. szept. 25. 12:44
 37/43 anonim ***** válasza:

Pont arra gondoltam én is. Simán visszaírnék neki,hogy : Igazad van, nem akartam lehúzó lenni, mond hova utalhatom azt a 300 ft-ot, ragaszkodom hozzá. Majd még ő érzi magát megalázva, Te meg kiröhögheted.

Am pont azért randiztam úgy mindig első randin,hogy max egy kávét fogadtam el, hiába akartak étterembe,moziba, állatkertbe vagy iszogatni hívni, ha esetleg még se lesz semmi ne halljam vissza,hogy lehúzós vagyok, de akkor ezek szerint már egy üdítő is lehúzásnak számít. Szép :D

2016. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy megbocsáthatatlan bűn, úgy tűnik. :D Persze ő sört ivott, meg emellett üdítőt, meg mit tudom én, szóval az ő számlája kb. ötszöröse volt minimum az enyémnek, de mégis, ez a 220,- Ft óriási bűn ezek szerint. :)
2016. szept. 25. 16:57
 39/43 anonim ***** válasza:

Semmivel nem tartozol neki. Sem szexszel, sem következő randival.

Az, hogy fizeti egy pali az italodat, az pedig egy férfias gesztus. Gesztusért cserébe pedig semmit nem kell várni.

2016. szept. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Végig sem olvasom a kommenteket, mert a hajam kihullik.

Egy ekkora paraszt bunkót nehogy sajnálj már!

Mi biztos nem lettünk volna 8 évig együtt a gyerekem apjával ha ilyet eljátszik velem a randin.Sőt, a mostani kapcsolatom sem tartott volna 5 percnél tovább ha egy FÉRFI(!!!) ekkora bunkó.

Férfiről beszélek, nem gyerekekről.

Hagyd a fenébe, találsz olyat, aki tud úriember módjára viselkedni.

De ne a huszonéves korosztálytól várjad.

2016. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!