Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Nem is akarsz tőlem semmit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem is akarsz tőlem semmit, mégis hagytad, hogy én fizessek a kávézóban! " - ezt a szemrehányást kaptam nemrég egy olyan randi után, amiből végül komolyabb nem lett. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha meghívnak egy pohár ásványvízre (konkrétan erről volt szó, semmi többről), akkor azzal én már elköteleztem magamat, és "tartozom" egy szexszel?
2016. szept. 24. 19:10
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azon akadt fel, hogy azt mondtad, hogy nem érsz rá elfoglalt vagy stb és lejött neki belőle, hogy nem akarsz találkozni és ez csak kifogás, hogy nem érsz rá, ezért paraszt módon beszólt.


Szerintem az egyetlen probléma max ez lehet, hogy megmondhattad volna, hogy nem akarsz vele találkozni többet, a telefonban, amikor hívott. De lehet, hogy akkor is ugyanez lett volna a reakciója.


Sőt, vannak olyanok is akik megsértődnek, ha a lány mindenáron kiakarja fizetni a részét, mert ebből levonják a következtetést, hogy nem lesz több randi.


Szerintem annyiféle ember van, hogy mindenféle esetben rosszul jössz ki ha egy idiótával futsz össze. De ez ellen nem nagyon lehet védekezni, max ha nem randizol senkivel, de az meg nem megoldás :)

2016. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Ehh,hát ezt a szitut egy ekkora tajparasztal nem biztos,hogy meg tudod úszni :D

Jó megoldásnak azt gondolnám ha nem fogadja el a pénzt akkor otthagyod a lóvét az asztalon és agyő.

2016. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
5%

"Nem, azt valóban nem tudhatom, de bármivel is tartozok-e neki?"


Hát mondjuk ha egyenesen megmondod neki randi után, hogy bocs, de részedről ennyi volt (ha rögtön a randi után szemtől-szembe kényelmetlen, akkor utána e-mailben, vagy legalább akkor, amikor rákérdez), az korrektebb lett volna.

És a korrekt hozzáállásra mondhatnánk, hogy azzal azért akkor is tartoznál a másiknak, ha nem akarsz tőle többet...


Nem mentegetni akarom a fickót, mert egyértelműen gáz amit csinált. És simán lehet, hogy akkor is beszólt volna, ha korrektül és egyenesen megmondod neki, hogy nem szeretnél vele többet találkozni.

De persze az is lehet, hogy ha rögtön a randi után korrektül megmondod neki, és nem hagyod, hogy feleslegesen reménykedjen meg őrlődjön napokig, akkor nem érezte volna azt, hogy csak szórakoztak vele, és nem nálad telik be az a bizonyos pohár (amiben valószínűleg te már csak az utolsó csepp voltál).


Szóval inkább csak egy tanácsként mondom, hogy a visszautasítást jobb egyenesen megmondani a férfiaknak. Nem állítom, hogy aki barom, az ettől majd ne viselkedne úgy, mint egy barom (max valamivel kisebb eséllyel), de aki nem barom, annak azért jól esik, ha tartják annyira, hogy egyenesen és korrektül megmondják neki az dolgot, és nem hagyják lógni napokig, hogy 'majd észreveszi magát'...

2016. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor legközelebb jobban figyelek erre. Bár én ezt alapvetően nem is randinak hittem először. Ezek szerint minden beszélgetést úgy kell venni, és a végén azonnal tisztázni a dolgokat, akár kérdezik, akár nem...


Ez azért mondjuk az én szememben elég gáz, így lehet, inkább hanyagolok majd minden ilyesmit. Az én stílusom valahogy nem az, hogy nemet mondjak előre valamire, amit még nem is kérdeztek.


Olyan nehéz ez basszus, nem lehet jót tenni. :S

2016. szept. 24. 20:42
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha felajánlottad, hogy kifizeted, de ő ragaszkodott hozzá, hogy ő akarja akkor nem értem mi a jó ....ért háborog.


Én megmondtam volna neki, legközelebb ha meghívsz egy lányt valamire kérdezd meg tőle, hogy szeretne-e tőled valamit és garantálja a folytatást köztetek, különben fizethet magának.

2016. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én sosem tudom, mit vár a másik. Nevetségesen naiv tudok lenni, és nem veszek észre dolgokat. Azt mondta, beszélgessünk, én pedig azt gondoltam, ezt tesszük.

A fene olvasta ki a gondolataiból, hogy ő ezt többnek szánja.

Ráadásul a mi családunkban (apuka, nagypapa, nagybácsi... példáján) valahogy mindig azt láttam/hallottam, hogy ha egy férfi meghív egy nőt (nem kifejezetten randi miatt, hanem csak úgy), akkor általában ő akar fizetni. Apukám pl. kifejezetten közölte, hogy neki kínos, ha a nő fizet, még akkor is, ha régi osztálytársakkal ülnek be fényes nappal egy cukrászdába, tehát semmi egyébről nincs szó.

Nyilván nem várom el, sőt. De eszembe nem jutott, hogy a 220,- Ft-nak ilyen 'ára' van.

Most már tudom, köszönöm.

2016. szept. 24. 21:38
 27/43 anonim ***** válasza:
8%
#26 A fiúk meg akarnak dugni, a lányok meg használni akarják a sminkkészletedet. :D
2016. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Nincs smik készletem, úgyhogy ezt bukták. :P
2016. szept. 24. 21:52
 29/43 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy minden embernél más ez. én is mindig azt hittem hogy aki kedves veled, érdeklődő, ok nélkül megérint stb annak tetszel, mert különben miért csinálna egy férfi ilyet egy nővel? pedig van rengeteg olyan ember akik ennyire közvetlenek, barátkozósak stb. ezt nem lehet sajnos elsőre megmondani
2016. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

"Rendben, akkor legközelebb jobban figyelek erre. Bár én ezt alapvetően nem is randinak hittem először. Ezek szerint minden beszélgetést úgy kell venni, és a végén azonnal tisztázni a dolgokat, akár kérdezik, akár nem..."



Azért nem kell kiforgatni a szavaimat:)

Felteszem, menet közben azért leesett, hogy lehet, hogy nem csak barátkozni akar. Vagy ha máskor nem is, de akkor azért már mindenképp, amikor újra keresett.

Egyébként meg ér rákérdezni is a dolgokra, ha nem vagy biztos bennük:)



"Nyilván nem várom el, sőt. De eszembe nem jutott, hogy a 220,- Ft-nak ilyen 'ára' van. "


Értelemszerűen a 220 ft-nak nincs semmilyen 'ára', ahogy 2200 ft-nak se lenne.

Nagyon nagy valószínűséggel a pasinak sem a 220 forint fájt, hanem csak szimplán frusztrált volt az ex-felesége meg felteszem egyéb nők kapcsán is (aki már olyan szinten van, hogy randin folyamatosan a magányról panaszkodik, azt valószínűleg már nem egyszer kosarazták ki..), és amikor te is kitérő válasszal koptattad le egyenes válasz helyett, akkor úgy érezte, hogy már megint egy újabb nő, aki csak szórakozott vele.

Ez nem igazán rólad, és főleg nem a 200 forintról szólt, hanem a saját nyomorúságáról és frusztrációjáról.

2016. szept. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!