Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jó taktika lehet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó taktika lehet hogy felkeltsem az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Tudom magamról, hogy könnyen szerelmes leszek és utóbbi 2 kapcsolatom azért nem működött mert túlságosan szerettem... Jó taktika, ha most akivel ismerkedem, azt "félvárról veszem"? Hagyom hogy ő keressen és nem érdeklődöm túl sokat, nem kedveskedek úgy, mint azt ösztönből tenném. Persze magamat is emlékeztetem közben, hogy ne reméljek túl sokat... De így mindenképp sikeresebb lehetek, mintha "rajonganék", ugye? Tudom hogy ez gáz, de sajnos mindig is ilyen voltam és számomra nehézség játszani a "hercegnőt", mivel nem vagyok az és lételemem szeretni, gondoskodni, stb...
2016. szept. 25. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha befolyásolni tudod, akkor hazudsz magadnak.

Amit vissza tudsz tartani, az nem szerelem, csak a nagy nulla. Ami pedig nem ösztönös, az annyit is ér. Játszmázni lehet, csak aztán nehogy rájöjj a végén, hogy ott van, veled van, téged akar, de te őt nem. Mert egyáltalán nem adtál bele semmit sem. Hazudni magadnak, hazudni neki, ... hát te tudod. Szerintem hülyeség.

2016. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem így akarom leélni az életem.. De amíg nem is találkoztunk személyesen, nem akarok sok lenni.
2016. szept. 25. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem találkoztok személyesen? Virtuálisan nem lehet kapcsolatot kiépíteni. Gyere ki a gépből és megszűnnek a problémáid.
2016. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
4 napja beszélgetünk neten és igyekszem megvárni, hogy ő hívjon el.
2016. szept. 25. 17:52
 5/8 Titusztitusz ***** válasza:
14%
Először tanulmányozd ki alaposan a célba vett úr személyiségét,mielőtt ilyesmi "taktikázásokba" belevágol...Mert minden fickó más...Van aki a "megközelíthetetlen hercegnőre" bukik,míg egy másik meg a "feltétlenül rajongóra"...Aztán ha meg elvéted véletlenül a "szerepet",akkor az bizony katasztrófa lesz a részedre...Már előre látom...Egyáltalán TUDOD AZT PONTOSAN,hogy az illető úrnak melyik típus a kedvence?
2016. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az illető úr morcos kinézetű, de lágy szívű fiatalember, 100% tiszteletet és hűséget vár. Nehezen fejezi ki az érzéseit. Nem szereti a könnyűvérű csajokat és nem szereti ha egy nő ledominálja.

Azt mondta, felkeltettem az érdeklődését, és utalt rá, hogy kíváncsi, hogyan zárul majd az első találkozónk. Azt is mondta, hogy szerinte gáz, mikor 1-2 nap chatelés után randi van és valaki ezt "nagyban" csinálja, heti 5 randit szervezve amiből egy sem sikeres mert elkapkodják.

Egyébként figyelmesnek tűnik, mivel mondtam neki, hogy nem mindig szeretem a virtuális beszélgetést, erre felajánlotta hogy ma inkább felhív.

Magáról azt mondta, nem csajozós típus, és kevés kapcsolata volt, de már szeretne megállapodni (közel 30 éves).

2016. szept. 25. 18:03
 7/8 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Ezen rövid leírás után én a helyedben ÓVAKODNÉK ATTOL NAGYON, hogy a "megközelíthetetlen hercegnőt" alakítsam...Egyértelmü az,hogy inkább a másik típus lesz a nyerő...
2016. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is ilyen vagyok amilyen te , és én is ezt a "taktikát" alkalmozom magamon,eddig működik. Kobkrétan lesz.om.,hogy a pasi keres e vagy sem ,ha nem keres én sem fogom és így nem sérülök annyira ,mintha beleélném magam. Közbe mondogatom magamban ,hogy nincs szerelem ,meg a szerelem . sz@rt sem ér
2016. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!