Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, akiknek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek volt már bizarr/megdöbbentő randiélménye: hogy érték el azok a srácok, hogy randizzatok velük?

Figyelt kérdés

Olvasgatom itt a sztorikat mindenféle bizarr randiélményről és kapcsolatélményről, és felmerült bennem a kérdés, hogy ha valaki ennyire tulok, ahogy az el lett mesélve, akkor hogy volt arra képes, hogy elmenjen vele randizni a lány, vagy akár kapcsolatban legyen vele? Mit csinálok rosszul, hogy velük elmennek, velem meg nem, miközben tudom magamról, hogy nem vagyok ilyen (van annyi reális önértékelésem)? Komolyan érdekel, hátha tanulhatok valamit, és a többi normális srác is. Mármint, aki tényleg normális, és nem azért sikertelen, mert még ennél is nagyobb paraszt :D


A sztorik:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..



#bizarr randi #randiszabály #dzsémsz randi
2016. szept. 29. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom randi előtt tették a szépet.
2016. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Lehet hogy azert mert nem vagy helyes.
2016. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintme az összes sztorinál kiderült, hogy csak a randin bújt ki a szög a zsákból. végigolvastam az összes linkedet.
2016. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudom nehéz elhinni, de vannak emberek akik megtehetik ezeket minden következmény nélkül. Egyik csaj besértődik, mehet ahova akar, úgyis jön a következő.

Ők az úgynevezett hejjespasik.

2016. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Öööö... nem azért, de az első belinkelt kérdésnél összesen 2 választ írt nő, az egyikből meg elég egyértelmű, hogy netes ismerkedéskor kamu képe volt a pasasnak a profilján. A 2. kérdésnél meg nem is randikról van szó.


Mindenesetre nekem volt kissé bizarr randiélményem. A srác az utcán szólított le, kulturált volt, udvarias - ez nekem már kuriózum volt azok között, akik leszólítanak (nem vagyok egy médiaideál szépség, gondolom, az az oka, hogy 99%-ban, aki leszólít, csöves, nagypapi korú, alkesz, mosdatlan vagy ennek a négynek bármilyen kombinációja), külsőre nem is vonzott, nem is taszított, pont az a típus, amit meg tudnémk szeretni, ha a személyisége megfog. Túl sokat nem tudtunk akkor beszélgetni, mert siettem munkába.

Randi: borderline rasszista megnyilvánulások, ill. 3 órás randin az első 1.5 óra az eü. problémáiról szólt, utána még 1 óra arról, hogy a munkahelyén ki hülye; kapacitált, hogy menjek el még vele ide-oda, amikor randi előtt is megbeszéltük, hogy nekem x órakor el kell mennem; ráadásul nekem mint vadidegennek elég komoly, bizalmas dolgokat elfecsegett a munkahelyéről, olyat, ami személyiségi jogokat is sért.

2023. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja, és ami lemaradt: ebből megtanultam, hogy attól még, hogy valaki képes kulturáltan beszélni, még lehet antipatikus vagy a személyisége más területein kellemetlen.
2023. szept. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!