Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szoktatok érezni az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok érezni az első randi előtt?

Figyelt kérdés
Most lesz életem első randija. Párszor beszéltünk még csak, de látásból ismerjük egymást elég jól. Most elhívott randira. Nekem nagyon szimpatikus, de kb ennyi. Ennél "kellene" most valami mást is éreznem? Vagy ez normális annak fényében, hogy egymást lényegében nem igazán ismerjük még?

2016. okt. 18. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez igy pont eleg. Raadasul nem mindig az elso randin leszel szerelmes, szoval ha szimpi lesz a randi utan is, akkor csak talalkozgassatok, hagyj idot magatoknak, ne izgasson ha nem vagy szerelmes, csak elvezd a tarsasagat. Kezdetnek ez boven eleg. Sok sikert!
2016. okt. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kangörcsöt.
2016. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2016. okt. 18. 23:16
 4/7 A kérdező kommentje:
(Természetesen az elsőnek!)
2016. okt. 18. 23:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Felszabadulást..hogy addig vissza kell tartani a fingást :D
2016. okt. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ó, b......... Ez a felnőtt kategória! Nem az óvodás!

Első randi általánosban szokott lenni.


"látásból ismerjük egymást elég jól"

Ez mi a f......????!?!?!?!?


Mégis mit kéne érezni? Izgatottságot, örömmel várni, vajon milyen lesz, már tudni hogy hova mentek, mit csináltok stb...

...és majd kiugrik a szíved a helyéről úgy várod!

De te valami oltári nagy agyhalottnak tűnsz! Randizni azzal mész el, akivel össze akarsz jönni! Szimpatikus meg a kollégám/kolléganőm, akivel nem hogy randizni nem akarok, de még a nap vége után látni sem!

2016. okt. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Látod, hogy nem egyértelmű,hogy kinek milyen előtte? Például az első teljesen máshogyan értelmezte a dolgot mint te, pont ezért érdekelt.

Arról nem is beszélve,hogy nem a legelső randi az életedben volt a kérdés, hanem hogyan SZOKTÁL vagyis amikor ismerkedsz valakivel, nem kell a legelsőnek lennie. Azt csak azért írtam oda, hogy nekem életem elsője, mert így talán érthető, hogy nem tudom, hogyan szoktak mások érezni, az első randiK előtt érezni. Ennyi!

Felnőtt kategória? Ide sok huszonéves szerencsétlen kiírja hogy mit csináljon, mert még nem volt párja, én meg egy ilyet nem kérdezhetek?

2016. okt. 19. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!