Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van ezzel a fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

Egy srác viselkedése teljesen összezavar. Egyszer a végletekig kedves velem. Bókol (azért nem olyan nyíltan), néz, meg-megérint, csipkelődik. A másik nap meg rám se néz, egyáltalán nem figyel rám és kínosan viselkedik. Ha próbálok vele beszélgetni, néha olyan, mintha neki nem is lenne kedve beszélgetni.

Nekem nagyon tetszik, és valamikor azt hiszem, hogy én is ő neki, viszont utána elkezd furán viselkedni és egyszerűen nem tudom őt megérteni. Az egész kezd kellemetlenné válni, és már azt se tudom, hogy vielkedjek vele. Szeretném, ha elhívna valahova, jobb napokon reménykedek is benne, de aztán meg mintha visszahátrálna...

Mit javasoltok, mit tegyek? Egyáltalan tetszem neki vagy miért ilyen?

24L



2016. okt. 20. 15:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyszer ezt írod, hogy "Az a helyzet, hogy tényleg ő jön oda és ő kezdeményezi a beszélgetést"

Utána meg ezt:

"Márcsak azért sem világos a viselkedése, mert azt észrevehetné, hogy vele ellentétben én mindig keresem az alkalmat a beszélgetésre"

Most akkor melyik? És utóbbinál mit teszel a beszélgetés elkezdéséhez? Gyanítom, hogy a ránézésen kívül semmit.


Nincs amúgy a fiúnak barátnője?

2016. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Nem tudom elképzelni, hogy a dolog nem világos számára."


Márpedig amit leírtál, azok alapján nagyon úgy néz ki, hogy de.

Márpedig ez a lényeg, nem pedig az, hogy te (saját magadból kiindulva) mit hiszel.

Hiszen elvileg az lenne a cél, hogy a srác szerint is egyértelmű legyen az üzenet, és nem pedig az, hogy te elégedetten megpaskolhasd a hátadat, hogy te szerinted egyértelmű volt.

2016. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ő jön oda, de én tartom fenn a beszélgetést. Sokszor egy egyszerű ürüggyel jön oda, aztán mintha lefagyna... Én kérdezek ilyenkor vissza és próbálom szóval tartani, de röviden válaszol, mint akinek kedve sincs beszélgetni.
2016. okt. 21. 22:33
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez mindig így van, vagy csak az utolsó 2 alkalommal?

Sok ellentmondás van szerintem mindkét oldalon, ceteris paribus ha egyikőtök sem változtat hozzáállásán akkor minden ugyanaz marad.

2016. okt. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Egy ideje ez megy. Próbálom megérteni, hogy neki is vannak rosszabb napjai, amikor nincs feltétlen kedve hozzám, viszont én pedig egy olyan személyiségű ember vagyok, aki könnyen elbizonytalanodik.

Sajnos én is attól félek, hogy ez fog végig menni. És kezdek belefáradni, de szerintem ő is. :/

Köszi amúgy a válaszokat. :)

2016. okt. 22. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!