Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezhet olyan hogy a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan hogy a pasi csak azért keres mert tetszik az neki hogy perverz vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval már vagy 2 hete randizok egy pasival, viszont nem tudja el dönteni hogy mit akar, szexeltünk. De az létezhet hogy csak azért keres mert tetszik az neki hogy perverz vagyok? Külsőre meg nem jövök be neki...legalábbis nem hiszem.
2016. okt. 26. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Lehet. Nem kellett volna vele lefeküdni két hét után.
2016. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

van ilyen.


voltam ilyen lánnyal, nem jött be külsőre, de nagyon bevállalós volt, és mondjuk úgy tudott motiválni :)

2016. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt ennyiből nehéz megmondani.

Mi neked a perverzség, és miért gondolod, hogy külsőleg nem jössz be neki?

Mi a helyzet a személyiségeddel?

2016. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. A perverzség nagyon vonzo. Kb ugyanugy mintha azért tetszenél neki mert a testeden bör van. (Addig mig nem konkretizálod addig nagyon érthetetlen.)
2016. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jaja, az egyiknek már az is perverz, hogy nem dunyha alatt csinálják, esetleg az ajkak érintik a nemi szervet, a másiknak meg az sem az, hogy 2 vibrátor is benne van a pasin kívül...


szóval önmagában a perverzség semmi.

2016. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy külsőre nem jössz be neki?
2016. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!