Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy korkülönbségnek tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbségnek tartjátok ha a nő 47 éves a férfi viszont 42 éves?

Figyelt kérdés
Korkülönbség
2016. dec. 2. 08:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Ebben a korban az az öt év már elhanyagolható, akkor is, ha a nő idősebb. Ahogy öregszünk, úgy lesz egyre kevésbé fontos öt év: tapasztalatban, kinézetben, elért egzisztenciában, mindenben. :)

17 éves lány és 12 éves fiú kapcsolata egyenesen beteges, 27 éves nő és 22 éves fiú elég érdekes, de működhet is, és 37 és 32 éves kortól felfelé szerintem abszolút nem számít semmit.


A párom 4 évvel fiatalabb, mint én (én vagyok a nő), mindketten a harmincas éveink elején vagyunk, de nálunk sem okozott még gondot soha. Azt leszámítva, hogy a férjemnek mostanában többen megjegyzik, hogy fiatalabbnak nézek ki, mint ő. :)

2016. dec. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem sok.Tinikorban már más a korkülönbség.

Én 31 vagyok(nő), párom 58.

Szerinted nem vertük ki a biztosítékot?Dehogynem.Mindenki ellenünk volt, mi mégis együtt maradtunk, együtt is élünk, és boldogok vagyunk.

Sose törődj azzal, hogy mások szerint mi a "jó".

Ha jól megvagytok, kit érdekel ki mit gondol???

Nem is lennének boldog párkapcsolatok, ha a kretén szomszéd véleményére adnának az emberek.

Sok sikert és boldog kapcsolatot! :)

2016. dec. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem a velemenyektol fel, hanem erdeklodik, van-e esely.
2016. dec. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

Különítsünk el két dolgot:

Az egyik maga a korkülönbség, ami 5 év, ez igazán nem sok ebben az életkorban.

A másik pedig az, hogy a nő az idősebb. Ez nem feltétlenül konvencionális, de attól, hogy a társadalmi berögződések miatt ritkább, mint a fordítottja, attól még abszolút jól működik.


A kor csak egy tényező a sok közül, az, hogy milyen lenne a kapcsolat, más tényezőkön múlik inkább.

2016. dec. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%

Agyatlan barom marhák vagytok kedves válaszolók!

Nem több, mint a legelőre kicsapott marhák.

2016. dec. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Múú


Ez lópikula, nem korkülönbség. Nem számít semmit sem.


Múúú

2016. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjem 32, én 36 vagyok, a kisfiunk 2,5 hónapos.


Szerinted számít?:)

2016. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..


Már itt se volt sok: ;)

kit érdekel a kor...én meg 27 éves létemre belezúgtam egy 42 éves pasiba.Nem viszonozza, mert azt hiszi, nem gondolom komolyan, szerinte az ilyen fiatal csajok csak az egzisztenciájára hajtanak. Elmehet a fenébe az egzisztenciájával, engem ő érdekel(ne) :/

2016. dec. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

És most előkerült a sok apakomplexusos nő. Nem rosszindulatból mondom ezt, de a nagy korkülönbség nem normális. Nem azt mondom, hogy nem működőképes, csakhogy eléggé ritka, tegyük fel: egy 25 éves nő és egy 45 éves férfi között a kapcsolat. Az, hogy nem a saját korosztályához illő társat keres/talál, nekem furcsa még akkor is ha "modern" világban élünk. Én 40 évesként nem jönnék össze egy huszonéves lánnyal, mert nem lenne elég komoly hozzám, életfelfogásban teljesen más generáció. Nem hiszem, hogy működne.


Amit a kedves kérdező állít, az nem számít persze, főleg abban a korban, de 5 év igazából semmi, még akkor is, ha a nő vagy a férfi idősebb ennyivel. Ennek ellenére a 10+ korkülönbség már nem feltétlen működhet, később lehet, hogy lesznek belőle problémák.


Tisztelet a kivételnek. És ne vegyétek bántónak, amit írtam.

2017. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem..az semmi! A korkülönbség 10+ évtől kezdődik és 20-hoz közel már esetleg kijelenthető biztosra, hogy van egy kicsi-nagy korkülönbség :-)
2017. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!