Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, feltűnt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, feltűnt az életemben egy tipikus rosszfiu, Casanova pasas. Mindenáron ostromol, kellene pár tanács, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Sose jöttek be a hasonló pasik, nekem a kiszámítható, megbizható jo fiúk tetszettek mindig, az ilyen férfiakon meg sem akadt a szemem komolyabban. Nem vagyok plázacica, határozott es érzelmes lány vagyok.

Pár hónapja megismerkedtem vele, aki mas, mint az eddigiek. Nem is tetszett ez nekem, es most sem tudom, mit gondoljak. Nagyon határozott, megnyerő, magabiztos, amolyan nők álma, udvarias, sikeres stb. Es kitalálta, engem akar, mar megkomolyodott. Mivel nem szeretem ezt a fajtát, nem voltam tul lelkes, de megfogott benne az, hogy emberileg sok közös van bennünk es nagyon egy hullamhosszon vagyunk. De ez a mindent megnyerek, en vagyok a legjobb pasi mentalitás nem jön be, es ahogyan taktikázik értem. Elhalmoz mindennel, bókol, ostromol. Sokszor elküldtem, mert nekem ez sok, de annál jobban nem adja fel, es talál mas módot. Nem tudom, miért csinálja ezt. Azt mondja, elege van a könnyű nőkből, akik a lába elott hevernek, de megis azt érzem, nem tudja mi kell nekem, mert nem ajándékok meg lehengerlés. Emberileg, férfiként vonz, de ezek a becserkészési dolgai nem. Nem vagyok mar tini, hogy az elérhetetlen macsok tetszenek, es úgy látom, ő igy viselkedik.

Nem tudom mit kezdjek vele, most ki is akadtam ra, mert valamit megint tul tolt, előadta, h most mar kezdi közel érezni magát hozzam, majd ezután eltűnt pár napra, es jelentkezett, mintha ez oké lenne, ekkor megírtam neki, részemről vege, komolytalan. Most megint teper ezerrel, hogy látni akar.

Fárasztó nekem ez a pasi, de nem tudom, fektessek e le neki szabályokat, hogy mit szeretnek, vagy hagyjam a francba. Mert amúgy eléggé jol kijovunk, es nagyon jo vele, de ezek a dolgai idegesitenek


2016. dec. 10. 18:28
1 2 3 4
 11/36 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%

Ne fektess le szabályokat, az már rég rossz és nem is fogja beatartani. Meg egyáltalán hogy szabhadtál egy szabad embernek te szabályokat.


Tényleg komolytalan egyébként, de a legtöbb nőnek ez jön be ezért már zsigerből ezt tolja. Igazából ő csinálja jól, ez kell a népnek.

2016. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

lehet, hogy az új hódítás kell neki, és veled nehezebb. az új szerelem esélyét viszont nem zárnám ki, ezért (CSAK MERT MÁSHOZ VAN SZOKVA):


találkozz vele, de ne túl sűrűn. a találkozáson úgy viselkedsz, ahogy akarsz, nem kell megjátszanod magad. viszont a szexszel várj.


közben foglald le magad, ahogy tudod, ne rakd őt a középpontba.

2016. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
34 évesen amúgy meg már nem is változik az ember, kár vele vesződni, de dönts ahogy te jónak érzed.
2016. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Pont ez az, h nem akarom, h csak azért akarjon, mert kihívás vagyok. En is tudok taktikazni, meg férfiakat húzni. Jo vagyok benne en is na :) csak en ezt abbahagytam mar, mert meguntam. Ő meg olyan, mintha ehhez lenne szokva. Es fel tudom venni erre a megfelelő válasz viselkedést, de nem akarom, mert nem az a célom, h jo legyek neki, es oda legyen értem, hanem h en boldog legyek. Es en akkor vagyok az, ha önmagam lehetek, játszma nélkül.
2016. dec. 10. 19:00
 15/36 A kérdező kommentje:
Es igen, talán az is fura, h mindig en voltam a csábító nő, es most velem csinálja ezt valaki, nyilván máshogyan, de egyáltalán nem en irányítok.
2016. dec. 10. 19:03
 16/36 anonim ***** válasza:

14,

ez speciális helyzet. amúgy ahogy jónak látod.


13,

ennyi idős vagyok. már a hippik is megmondták: 30 felett ne bízz senkiben.


arról nem szól a fáma, mit kezdtek magukkal 30 felett. a csalódáson kívül, hogy nem tart örökké, hogy húszéves vagy.

2016. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ez jó mondás. De 30 alatt sem érdemes senkiben megbízni. :D
2016. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Köszi fiúk, de 30 alatt talán meg rosszabb a helyzet. Valahogy sosem volt fiatalabb pasim, félnek tőlem, v öregnek érzem magam mellettük, nem is tudom
2016. dec. 10. 19:10
 19/36 A kérdező kommentje:
Amúgy meg en is tul vagyok a saját kis csalodasaimon, levontam a tanulságokat, szerintem nyitottan kell hozzáállni az ujakhoz, végülis ők még nem szolgáltak ra a bizalmatlansagra
2016. dec. 10. 19:12
 20/36 anonim ***** válasza:

nő vagyok, nempara :)


16

2016. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!