Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, feltűnt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, feltűnt az életemben egy tipikus rosszfiu, Casanova pasas. Mindenáron ostromol, kellene pár tanács, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Sose jöttek be a hasonló pasik, nekem a kiszámítható, megbizható jo fiúk tetszettek mindig, az ilyen férfiakon meg sem akadt a szemem komolyabban. Nem vagyok plázacica, határozott es érzelmes lány vagyok.

Pár hónapja megismerkedtem vele, aki mas, mint az eddigiek. Nem is tetszett ez nekem, es most sem tudom, mit gondoljak. Nagyon határozott, megnyerő, magabiztos, amolyan nők álma, udvarias, sikeres stb. Es kitalálta, engem akar, mar megkomolyodott. Mivel nem szeretem ezt a fajtát, nem voltam tul lelkes, de megfogott benne az, hogy emberileg sok közös van bennünk es nagyon egy hullamhosszon vagyunk. De ez a mindent megnyerek, en vagyok a legjobb pasi mentalitás nem jön be, es ahogyan taktikázik értem. Elhalmoz mindennel, bókol, ostromol. Sokszor elküldtem, mert nekem ez sok, de annál jobban nem adja fel, es talál mas módot. Nem tudom, miért csinálja ezt. Azt mondja, elege van a könnyű nőkből, akik a lába elott hevernek, de megis azt érzem, nem tudja mi kell nekem, mert nem ajándékok meg lehengerlés. Emberileg, férfiként vonz, de ezek a becserkészési dolgai nem. Nem vagyok mar tini, hogy az elérhetetlen macsok tetszenek, es úgy látom, ő igy viselkedik.

Nem tudom mit kezdjek vele, most ki is akadtam ra, mert valamit megint tul tolt, előadta, h most mar kezdi közel érezni magát hozzam, majd ezután eltűnt pár napra, es jelentkezett, mintha ez oké lenne, ekkor megírtam neki, részemről vege, komolytalan. Most megint teper ezerrel, hogy látni akar.

Fárasztó nekem ez a pasi, de nem tudom, fektessek e le neki szabályokat, hogy mit szeretnek, vagy hagyjam a francba. Mert amúgy eléggé jol kijovunk, es nagyon jo vele, de ezek a dolgai idegesitenek


2016. dec. 10. 18:28
1 2 3 4
 21/36 Kenzo Tenma ***** válasza:
Én nem félnék, eldöntenéd hamar, hogy kellek-e vagy nem. :D Folyton azzal szembesülök egyébként, hogy a fiatal lányoknak nem kellek, én pont a te udvarlód ellentéte vagyok.
2016. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Kenzo Tenma ***** válasza:
#19 Pont az eddigi sok csalódás miatt kezelek fenntartásokkal mindent és gondolok meg minden lépést százszor.
2016. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Bocsi ;)

Neked van hasonló tapasztalatod? Mert nekem tényleg sose tetszett ilyesmi pasi.

2016. dec. 10. 19:16
 24/36 A kérdező kommentje:

#Kenzo

Bizz magadban. En egy hozzad hasonló pasiba voltam halál szerelmes évekig, mindent megadtam volna neki. Es ő félt, hogy nem lesz eleg jo hozzam, nem volt önbizalma, nem hitte el, hogy tényleg szeretem, ugyanezeket mondta, hogy mennyit csalódott korábban. Sose hitt magában.

Mindenki csalódik. Pokolian szar, tudom. De fel kell állni es lehetőséget adni másnak, hiszen ha falakkal vonod körbe magadat, nehez áttörni. Meg kell tanulni bízni magadban.

2016. dec. 10. 19:21
 25/36 Kenzo Tenma ***** válasza:
Aranyos vagy, köszönöm a bíztatást. :) Igyekszem igazából, de most a legutóbbi kapcsolat féleségem is ami volt.. annyira szürreálisan én jöttem ki belőle szarul, hogy már fullra elegem lett. De igazad van, megy tovább az élet.
2016. dec. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Úgyis be fogod adni neki a derekad, mert legyezi a hiúságod, hogy ennyire teper, de 100% hogy pár numera után le fog lépni, amint nem leszel kihívás. Csak azután be siránkozz, hogy átvertek. Az ilyen ember nem fog változni.
2016. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Szerintem feküdj le vele, tuti lehet az ágyban, biztos tud egy-két új dolgot mutatni. Érzelmekbe nem kell belemenni ilyen pasival, de a szex jó lehet.
2016. dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg akar dugni. És meg is fog.
2016. dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Szergej55 ***** válasza:
39%
Úgyis le fogsz vele feküdni, mit tanácsoljak?
2016. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, 7-es vagyok. Ha ő 34, akkor biztos, hogy valaki tolja hátulról azért, hogy már ideje "megkomolyodnia" és nősülnie, tehát érdekből ostromol téged. Ezzel annyira nem lenne gond, csak az a divat pár évre, hogy az ilyen érdektekerőket max. csak 5-10 év érdekli veled, csak éppen a családot csináld meg neki, hogy villogjon ezzel a rokonok és haverok előtt.
2016. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!