Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondhatni csapom a szelet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhatni csapom a szelet egy ideje egy nálam 10 évvel idősebb hölgynek (31 vagyok) A minap egy e-mailemre ez a válasz jött: "Zavarba hozol? Zavarba hozol! Össze zavarsz! " Mit jelent ez női nyelven? Van esély vagy inkább menjek a levesbe jelentésű?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 17:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy nem vette észre, hogy kétszer is leírta ugyanazt a mondatot, meg azt hogy még kéreti magát, de idővel beadja a derekát.
2017. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, ez nem női nyelven van írva.
2017. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
az első után kérdőjel van a második után felkiáltó jel,ez nem elírás szerintem :)
2017. jan. 18. 17:36
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Az összezavarsz nem egy szó? Mondjuk attól, h 40 éves, nem kell nyelvész legyen...
2017. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem tud mit kezdeni a kettőtök kapcsolatával. Lehet,hogy bejössz Neki, de esetleg a +10 évet soknak találja..viszont ha kialakult a vonzalom már nehezen tud nemet mondani, ezért megpróbál hárítani, de valahol meg biztos tetszik Neki ez a játék és hízeleg a hiúságának.

Olyan igazi női dilemmás válasz: belemenjen?ne menjen?kb. én ezt gondolnám. Nő vagyok, Hozzá közel korban.

2017. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Azt jelenti női nyelven:

"Ne legyél már ilyen mulya! Kezdeményezzél már!

2017. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Azt jelenti felkeltetted az erdeklodeset, de nem tudja eldonteni legyen e koztetek valami. Lehet a korod miatt. Ne add fel, ha nem akarna semmit akkor azt erthetoen irna le.

34 N

2017. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mit írtál neki... Más az, ha pl. e válasz előtt szerelmet vallottál, és más, ha felajánlottad, hogy legyen közöttetek laza testi kapcsolat...
2017. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kicsit forditva történt minden...elösször egy buliba próbálkoztam akkor lepattintott azzal hogy nem most jött le a falvédőről.Aztán pár napra rá meggyóntam mit érzek kb.Nyugtázta szerintem nem vett komolyan.Na most egy hete komoly udvarlásba kezdtem és jöttek s poziziv visszacsatolások és kétértelmű válasz sms-ek.Ma meg egy sima legyen szép napod e-mailre jött ez válaszként...jah van bónuszba egy szar végstádiumos kapcsolata + egy kisgyerek....
2017. jan. 18. 21:43
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után szerintem mindenképp pozitív, mert ha nem így érezne, már rég leépített volna.
2017. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!