Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondhatni csapom a szelet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhatni csapom a szelet egy ideje egy nálam 10 évvel idősebb hölgynek (31 vagyok) A minap egy e-mailemre ez a válasz jött: "Zavarba hozol? Zavarba hozol! Össze zavarsz! " Mit jelent ez női nyelven? Van esély vagy inkább menjek a levesbe jelentésű?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 17:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én most a helyedben várnék. Ha van egy rossz kapcsolata, gyereke, döntsön először arról,hogy szeretné-e lezárni, továbblépni.

Neked se lenne jó az, ha beleélnéd magad ebe az egészbe és mégsem lenne belőle semmi mert maradna a családjával. Ő pedig ne menekülési útvonalként tekintsen Rád...

2017. jan. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hát ma egy beszélgetés alkalmával mindenféle ellenérvet kaptam tőle:idősebb,gyereke van stb.....azt mondta,hogy is tudna komolyan venni..de nem koptatott le,hogy semmi fizikai vonzódás nincs vagy hasonló....próbálkozzak tovább és bizonyítsam be,hogy komolyan gondolom??
2017. jan. 19. 21:06
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted ezt, hogy idősebb gyereke van?Tőled nem lehet idősebb ha 10 év van köztetek!

Te tudod, Te érzed,hogy érdemes-e ütnöd a vasat. Lehet,hogy időt kellene Neki adni, várni, amíg eldönti,hogy fontos vagy-e számára, kilép-e a rossz házasságából, és fel mer-e vállalni Téged. Ezek külön-külön is kardinális kérdések, nem még így együtt.


Én már válaszoltam Neked, írtam,hogy hozzá hasonló korú vagyok. Ha magamból indulok ki engem nem zavarna a 10 év korkülönbség abban az esetben ha látnám,hogy komoly a szándék, számíthatok a partneremre, kitart mellettem.

A gyereke inkább lásson egy boldog kapcsolatot ami enyhe korkülönbséges mint egy vitával, veszekedéssel, gyűlölettel teli rossz házasságot. Még ha a szüleiről is van szó.

2017. jan. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs',m előző voltam...elolvastam ismét, nem figyeltem a vesszőt, tehát idősebb, gyereke van...már értem..
2017. jan. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2017. jan. 20. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!