Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjak neki én, vagy várjak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki én, vagy várjak? (Speciális eset, nem a nemi szerepek modern értelmezésének kérdése)

Figyelt kérdés

A szituáció a következő:

Egy bárban megismerkedtem egy úriemberrel. Talán fontos megemlítenem, hogy míg én a 20 életévemben vagyok, addig ő a 35-ben. A helyzetet tovább komplikálja, hogy nem magyar és nem marad túl sokáig itt egyelőre, de szeretne ideköltözni egy kis idő múlva.

Találkozásunk után 2 nappal írt nekem és végül találkoztunk is. Az én meglátásaim szerint nagyon jól sikerült este volt. Azóta (1 napja) nem írt. Ez egy átlagos helyzetben nem jelentene gondot, de valószínűleg a jövőhét folyamán elmegy és én nagyon szívesen találkoznék vele, de vizsgáim lesznek ezért a mai nap az utolsó, ami alkalmas lehet, így nincs időm napokat várni.

Természetesen az is megfogalmazódott bennem, hogy nem szeretne megint találkozni velem, de az első randi előtt is ezt éreztem, mert a kommunikáció sms-ben történt köztünk és elég lassan reagált....

Ebben szeretnék segítséget kérni. Ti várnátok inkább, tudván, hogy akkor nem biztos, hogy találkoztok, vagy inkább lépnétek kockáztatva azt, hogy kétségbeesettnek/túl rámenősnek tűntök és ez elriasztja?

(Azon is elgondolkodtam, hogy lehet, hogy nem én vagyok az egyetlen nő a képben és azért nem ír, mert elfoglalt...)



2017. jan. 20. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Én biztos nem írnék rá, nem a nőnek kell a pasi után futni, ilyen helyzetben meg pláne nem.
2017. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel!

Bár ha akarna valamit, valszeg keresett volna.

2017. jan. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1: azért egy üzenet még nem jelenti, hogy futna utána. A másik végletbe sem kell átesni, kedves kérdező, amikor ha megfeszülsz, akkor sem írnál "elvből".
2017. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
A legjobb tanacs, amit adhat valaki neked (es amit ugysem fogsz megfogadni), az annyi, hogy inkabb ne ismerkedj olyan hapekokkal, akik 35 evesen 20 eves lanyokat szednek fel barokban. Arrol meg nem is beszelve, hogy messzirol jott ember azt mond, amit csak akar.
2017. jan. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Aki rövid időre van külföldön az tök elfoglalt annyi mindent kell csinálnia, szóval egy nap simán elmehet úgy hogy nem ír mert mondjuk nem látja mikor hol lesz és mikor lenne jó.

Szerintem egyet írhatsz neki, nem baj ha kiadós magad. Ő eleve bizonytalan is lehet a korkülönbség miatt, hogy lehet e itt férfi nő ügy. Szerintem írd meg nyíltan, hogy ma ráérek, találkozunk? Utána vizsgázik vannak. És akkor nála a labda.

2017. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy mit értesz bár alatt egy kocsma? :D és egyedül voltál ott? :P
2017. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem te vagy az egyetlen nő a képben. Mindazonáltal korántsem biztos, hogy ezért elfoglalt.
2017. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy üzenet még nem nyomulás, nem attól fog elriadni. Megmondom őszintén, nekem gyanús a pasi így a leírásod alapján... A helyedben írnék neki valamit, már csak saját magad miatt is. Lejáratni nem fogod magad vele, viszont tisztán fogsz látni, illetve nem fogod később azt gondolni, hogy "mi lett volna, ha...", mivel te megteszed a tőled telhetőt. A többi meg rajtad áll. Én szurkolok neked. :) N25
2017. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsi. Rajta áll.
2017. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egy fél napot vártam és végül írt is. Köszönöm az aggódást is, jól esik. :) Én magam is erősen kételkedem a dolog végkifejletében... Túl sok az akadályozó tényező... De ahogy mondani szokták: a remény hal meg utoljára. ;)

2017. jan. 20. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!