Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy srácot tindere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy srácot tinderen, fura eset lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy kb. három hete összematcheltem egy sráccal Tinderen, azóta meg elég sokat dumáltunk, bejön nekem, számára meg nagyon sokat jelentek, elég önbizalomhiányos, pedig remek ember, na de még nem találkoztunk, viszont úgy alakult, hogy annyira nem látott még rólam egész alakos képet. Nagyon rendes, kedves, jószívű ember, szóval nem szeretném összetörni őt, mert verset írt nekem, és elmondja, hogy milyen fontos vagyok neki, de én nem szeretnék találkozni vele, mert kövér vagyok, és ennek úgyis vége lenne, ha élőben találkoznánk, szóval, hogy lehetne úgy leépíteni, hogy ne bántódjon meg, és ne magában keresse a hibát? Előre is köszi
2016. jan. 24. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Még mielőtt ezt megtennéd, kérlek írd meg neki ezt kb: Figyelj, ne haragudj hogy nem volt eddig szó róla, de van rajtam egy kis felesleg! Ha számodra így nem okés a további folytatás, nem haragszom, de én szívesen folytatnám veled.

Aztán hátha nem is zavarja és boldogan éltek míg meg nem haltok!

2016. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is először közölnöd kéne vele és megvárni a reakcióját, véleményét, nem pedig egyből leépíteni.
2016. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó az, amit az #1 írt.

Legyél őszinte, és nem érheti meglepetés.

2016. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, nem minden fiú bukik a deszkákra. Én is duci vagyok de a párom így is szeret.
2016. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Aki kövér, annak az arcán is látni. Lehet, sejti...


Másrészt kövér nőként mondom, hogy ezért ökörség, ha nem teszel ki egészalakos fotót, utólag ba.szhatod.

Amúgy meg sok pasinak bejönnek a kerek formák, nem maradsz magányos akkor se, ha nyílt lapokkal játszol... csak nem kerülsz ilyen kínos helyzetbe.


Küldj egy pár friss, egész alakos képet, és ha őt ez zavarja, akkor magától is szépen le fog kopni. :)

2016. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hétvégén találkozunk, remélem minden rendben lesz :)
2016. jan. 25. 10:55
 7/11 A kérdező kommentje:
És a világ egyik legboldogabb embere lettem, és máris adom le a kilókat.
2016. febr. 8. 14:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Júúj! :D Mesélj, mi történt azóta?
2016. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csodás boldogságban élünk, csomó új dolgot fedezünk fel közösen, minden nap érzem és éreztetem, hogy szeretem, fontos számomra, és fordítva. Életemben először biztonságban érzem magam, és, hogy valakinek én vagyok a legfontosabb, hogy ugyanúgy ott van mellettem bánatban, és örömben is, hogy támogat, segít és szeret úgy, ahogy vagyok. Tényleg egy álom ez a srác. :3
2016. ápr. 6. 19:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Oké egy kicsit átestél a ló túl oldalára. De örülünk!
2016. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!