Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, Párkeresésnél bennete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Párkeresésnél bennetek támadnak negatív érzések ha szilikonmellű nőről van szó?

Figyelt kérdés
Hogy azt feltételezed, hogy felszínes, komoly kapcsolatra nem alkalmas stb.?

2017. jan. 21. 13:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

#20

Ohh,reméltem, hogy azt válaszolod,h nincs! :D :D

2017. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szánalmas ez a hozzáállás... ha szilikonról van szó mindenki két F-es méretű medicinlabdát képzel el,és csípőből elutasító.Pedig nem csak ilyen van.Pl: Nekem rémes melleim voltak,az életemet keserítették meg,nem tudtam strandra sem menni mert csak a fintorgó fejeket láttam.Nem,mielőtt valaki azt hinné,nem az volt a baj hogy kicsi volt.Csőmellem volt,abból is a legrosszabb fajta.Mint két kipukkant tejes zacskó,óriási puffadt bimbókkal.Kaptam rá nagyon kedves kommenteket: tacsi fül,parizer bimbi,rakéta csöcs,kolbász,pö.cs.ök vannak a mellkasomon stb.Egy lelki roncs lettem ezektől,nem bírtam tovább,megcsináltattam.Háromszor műtöttek mire szép lett.Rettenetes volt.Egy méretet változott A-ról B-re,néhány teljesen kifakult hegen kívül semmi nem utal rá hogy a cicim nem igazi.Ja de,még egy dolog árulkodó lehet: boldog vagyok,kihúzom magam,nem vagyok depressziós,csak egy "s.z.a.r műmellű ostoba pitsa".
2017. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
22: Köszönöm a válaszod. Hátha most egy pár csőgondolkozású átgondolja a dolgokat..
2017. jan. 21. 19:32
 24/28 anonim ***** válasza:
#22 Mutatnál képet olyan mellről, amilyen a tiéd volt?
2017. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,köszönöm,én is remélem.


#24: Ehhez hasonló volt az enyém (a végeredményem kisebb lett mint a képen látható nőé,nem vágytam nagyobbra).


[link]

2017. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavarna ha a lánynak van, vagy éppen akar szilikon mellet.

Sőt a barátnőm is szeretett volna, és???

Az ő döntése ő fekszik a kés alá, nekem csak mondta.

Sokan írják hogy nekem nem kene ilyen no, DEHOGY NEM!! :)

Szó ... engem nem zavarna és változna emiatt a döntésen sem, nem ez alapján döntők.

2017. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Az nem felszínes, aki egy szilikon alapján felszínesnek ítél meg valakit?
2017. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lenne bennem negatív érzés. Nincs semmi baj a szilikon cicivel. A lényeg, hogy a nő legyen elégedett önmagával.
2022. febr. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!