Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz volna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz volna, ha a volt tanáromat elhívnám randira? És egyáltalán, mit mondjak neki? Hogy hívjam el?

Figyelt kérdés
Különben azt hiszem szerelmes vagyok belé, sulit váltok úgyis így lehet nála esélyem?? Segítsetek pls!!:)
2010. jún. 10. 21:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem fiú vagyok...:P
2010. jún. 10. 21:50
 12/21 anonim ***** válasza:

Azt hiszem meg van a tanárod is.... http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__91..


Sok sikert :)

2010. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt hogy : Tanár úr, képzelje, bekaptam egy karót ;D Vagy meghúztak évvégén :D
2010. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha jóba vagytok hívd el esetleg fagyizni..nekem is az van tervbe hogy elhívom tanárnénimet holnap fagyizni ^^ remélem eljön

Nos őőő szerintem próbáld meg a fagyizást s hátha!!

Drukkolok ;)

2010. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

21 40 vok megint....szivesen


am nekem volt barátom 5 évvel idősebb nálam, nyelvi szakon végzett és azon nevettünk, h én még gimis vtam mikor neki már tanítási gyakorlata volt, szal ha a mi giminkben lett vna....


ha meg egyetemista vagy más, akkor kb egyáltalán nincs akadája, csak vhogy az jött le h gimis, abbol amit írtál...majd írd meg a fejleményeket! :D

2010. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
20:35 vagyok!!Mennyi olyan gyerekröl hallotál h összejött egy tanáral mert én még egyröl sem!!De irj ki kérdést és sztem nem sokan lesznek na de m1!!
2010. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

kérd meg, hogy korrepetáljon és a korrepetáláson kezdjetek el beszélgetni. keress közös dolgot amit szerettek.

aztán hívd el olyan helyre amit mind a ketten szerettek.

L/18

2010. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Eleg sok ismerosom kavart mar a tanarjaval, ugyhogy nem vesztett ugy!;) Szoval elemezzuk egy kicsit a dolgot, gondolom egyetemista vagy, tehat akik egyetemen tanitanak okosak, intelligensek, megfontoltak(kellene lenniuk) szoval arra akarok kilyukadni, hogy valami qrva jo dumat kell kitalalj, es ugy kozelitsd meg. Legy humoros, ez mindig bejon(de nehogy valami faviccet dobj be:D)probalj meg vele kicsit tobbet kommunikalni,mosolyogj es a reakcioibol tobb kovetkeztetest tudsz levonni>pl.
2010. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. júl. 6. 21:27
 20/21 anonim ***** válasza:

Tényleg jó lenne,ha megírnád hány évesek vagytok!!


Amúgy pedig miért ne lenne esélyed?? Az érettségi bankettünkön a fiatal földrajz tanárunk felkért engem táncolni,és azt sugdosta a fülembe,h milyen jól nézek ki,meg tegeződhetnénk,stb... Annak ellenére,h tudja-van barátom... Szóval ezzel csak annyit akartam,h esélyed simán lehet... :) Rem tudtam segíteni!!

2010. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!