Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha egy 30 éves férfi egy 20 éves lánnyal jár?

Figyelt kérdés
A lány még suliba jár, és sokkal fiatalabbnak néz ki a koránál (kb 16 ),még sosem dolgozott és a szüleinél él. A férfinek saját lakása van, ide akarja majd beköltöztetni a lányt. Csak szerintem furcsa, hogy egy teljesen más életszakaszban lévő férfi egy magánál sokkal fiatalabb lánnyal kavar (aki ráadásul még a valós koránál is fiatalabbnak néz ki), és emellett olyan dolgokra is ráveszi, amire a lány előző kapcsolatában nem volt hajlandó (pl szex gumi nélkül). Egy barátnőmről és az új párjáról van szó egyébként.

2018. máj. 14. 20:05
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Jaj, megsértődött amiért leszavazgatták :D Bele ne halj . Nyilván foglalkozom a barátnőm dolgával, mivel velem beszéli meg a kapcsolatát érintő problémáit , és fontos nekem. Szerintem vegyél egy forró fürdőt vagy szexelj egyet a barátoddal/barátnőddel (de kizárólag gumi nélkül!), ne idegeneken add ki az elfojtott feszültséget :D.

Egyébként köszönöm, jól megvagyunk a barátommal lassan másfél éve :)

2018. máj. 14. 20:48
 12/24 anonim ***** válasza:
49%

Tényeket közlök csak, kislány, úgyhogy vegyél vissza az arcodból.


Egyébként úgy imádom, mikor két lány, akik nem sokat tapasztaltak még az életből, egymásnak adnak világmegváltó tanácsokat. :D


Fogadd el, hogy ami neked nem normális, az a másiknak még lehet normális. Ennyi. És attól, hogy számodra elképzelhetetlen, hogy egy 30 éves férfi bármi komolyat is akarjon egy 20 éves lánytól, attól még lehetséges.


Egyébként az is eléggé degradáló, hogy ennyire becsülöd és tiszteled a barátnődet, hogy azt hiszed, hogy nem tud egyedül jó döntést hozni nélküled.

Nem kell még a széltől is óvni. Nem az anyja vagy.

Ha p..fára esik, akkor p..fára esik. Ennyi. Majd tanul a saját hibáiból.

2018. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
25%
Az a te dolgod, mit tartasz helyesnek, helytelennek, de mi közöd mások magánéletéhez?
2018. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
52%

Köztünk 14 év van, a párom javára. Köszönjük, remekül elvagyunk. Szeretjük egymást, már két éve.


Nem korfüggő, hanem mentalitás.


27/F

2018. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Szerintem neked kéne visszavenni az arcodból, de oké :D Nyugodj meg, senki nem bántott. :)

Nem szólok bele, hogy mit csinál, ha tanácsot kér, elmondom a véleményem, ennyi. Szerintem egy barátság arról is szól, hogy őszintén elmondjuk, ha szerintünk valamit rosszul csinál a másik, nem pedig hátradőlünk és röhögve nézzük ha majd koppan...

Attól, hogy p.csának hívsz, még nem lesz nagyobb nyomatéka annak, amit írtál, csak magadat minősíted vele

2018. máj. 14. 21:02
 16/24 anonim ***** válasza:
45%

Miért az a legnagyobb problémád, hogy a barátnőd gumi nélkül dug?

Engem pl. pont nem izgat az egész. 20 éves, nem 12. Más életszakasz? Kb ugyanabban az életszakaszban van egy pályakezdő 20-22 éves ember mint egy 30 év körüli. Ha épp nem olyan munkahelyen van ami nettó 500-at fizet neki alsóhangon akkor mindketten próbálnak boldogulni a fizubol.

Tényleg nem értem miért érzed szükségét, hogy harmadik személyként vadidegeneket kérdezz két felnőtt ember kapcsolatáról és minden második valaszodban kiterj a nemi életükre.

2018. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Öhm...mert ez az oldal arról szól, hogy kérdéseket tegyünk fel? Nem mintha a nevükkel és lakcímükkel együtt tettem volna ki a kérdést...

És azért van véleményem róla, mert a barátnőm, és nem egy idegen, akinél leszarom, hogy hogyan b.ssza el az életét egy faszi miatt :D

2018. máj. 14. 21:14
 18/24 anonim ***** válasza:
82%
Figyelj, én értem, hogy aggódsz, de felnőtt emberek. Ha elég jó barátnők vagytok, beszélj vele az aggályaidról, arról, hogy mit látsz kívülről, biztosíthatod, hogy ha gáz lesz, akkor is számíthat rád, de az ő döntése, hogy mit kezd ezzel. Alap esetben ezzel a korkülönbséggel még nincs baj, ez önmagában még nem kockázat, más már igen, arra felhívhatod a figyelmét.
2018. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy a te életedben minden 100%-ban rendben van?

Van munkád? Esetleg jól tanulsz? Biztos, hogy teljesen harmonikusan jó a kapcsolatod?


Én mindig azt szoktam mondani, hogy először mindenki a saját háza tájékán sepregessen és csak utána a másikén.


Tanácsot kértél? Akkor megkapod!

Olvass utána SZAKKÖNYVEKBEN, pszichológiai és párkapcsolati témában keress könyveket a könyvtárban.

Na, ott majd megkapod a választ a kérdéseidre.

2018. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

19-es , köszönöm a normális választ, és hogy nem ment át személyeskedésbe a dolog.

Utolsó, milyen szakirodalmat ajánlanál a témában?

2018. máj. 14. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!