Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha egy 30 éves férfi egy 20 éves lánnyal jár?

Figyelt kérdés
A lány még suliba jár, és sokkal fiatalabbnak néz ki a koránál (kb 16 ),még sosem dolgozott és a szüleinél él. A férfinek saját lakása van, ide akarja majd beköltöztetni a lányt. Csak szerintem furcsa, hogy egy teljesen más életszakaszban lévő férfi egy magánál sokkal fiatalabb lánnyal kavar (aki ráadásul még a valós koránál is fiatalabbnak néz ki), és emellett olyan dolgokra is ráveszi, amire a lány előző kapcsolatában nem volt hajlandó (pl szex gumi nélkül). Egy barátnőmről és az új párjáról van szó egyébként.

2018. máj. 14. 20:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Csernus Imre összes könyve

Allan és Barbara Pease összes könyve

Popper Péter: Párkapcsolat - Körkép

Gary Chapman: 5 szeretetnyelv

John Gray Ph.D.: A férfiak a Marsról, a nők a Vénuszról jöttek

Pál Ferenc: A magánytól az összetartozásig

A lélek dolgai (A Nyitott Akadémia válogatott előadásai)

2018. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Carragher_x ***** válasza:
0%
Egészen pontosan miért is ne lenne normális? (általánosságban, hisz te is így tetted fel a kezdőkérdést)
2018. máj. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére, mindig olyan volt a baráti köröm, kapcsolati dologba, soha senki nem okoskodott bele a másiknak.
2018. máj. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező!

Szerintem nem igazán normális. És nem a barátnőd részéről, hanem a csávó részéről. Egy 30 éves érett férfi szerintem fura, ha egy 16 évesnek kinéző, ráadásul elmondásod alapján még valamennyire éretlen lánnyal van kapcsolatban.

Nekem ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy a csávóval van valami gikszer, hogy nem talált a saját korosztályában senkit, vagy hogy valamiféle enyhe perverzió.

Szerintem attól még, hogy nem a kérdező dolga, nyugodtan érdeklődhet, nem értem miért kell letámadni. És egy 20 éves lány még nem feltétlen mondható érett felnőtt nőnek. (Én is annyi vagyok, és még nem érzem magam annak, pedig érett gondolkodásúnak mondanak).

Viszont Kérdező, nem feltétlenül jó, ha beleszólsz a dolgaikba, a véleményedet meg kell mondani, de mindenki a saját hibáiból tanul.

Nekem volt egy barátnőm, akivel amiatt nagyon csúnyán összevesztünk, hogy kb. megmondta, hogy ne randizzak egy sráccal, mert neki nem szimpi. Amiket mondott, később beigazolódtak, már rég szakítottunk, a barátnőmmel kibékültem, de bennem az ő viselkedése azóta is sebet hagyott.

2018. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!