Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hisztek abban, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy aki gerinctelen módon szakított, az majd idővel a sorstól visszakapja ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Hisztek abban,hogy ha valaki aljas módon szakít,pl szó nélkül lelép,mert nem mer szakítani az az ember a sorstól ugyanúgy visszakapja ezt a dolgot valamilyen formában?

Volt már olyan párod aki aljas módon viselkedett veled és későbbi párkapcsolatában ő koppant?


2020. márc. 18. 09:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Most ilyen logikával azért koppantal, mert valamikor aljas módon viselkedtel te magad is és most csak visszakapod.
2020. márc. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék hinni benne, de a valóság nem így működik. Simán előfordulhat, hogy nők hadát veri át, majd az "igazi"-val gyönyörű életet él le.
2020. márc. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ilyesmiben nem hiszek és nem is láttam ilyet.
2020. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
A volt férjem nagyon csúnyán hagyott ott minket. Most meg könyörgi magát vissza, mert lett egy lusta barátnője, aki csak kovetelozni tud, ő meg nem tudja finanszírozni. Nem ehhez volt szokva. De így járt.
2020. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem így működik a valóságban. Vagy megszívja ő is vagy nem, ezt nem tudhatjuk.


Én is egy nagy csalódáson estem át nemrég. Azt mondta a pszichológusom, hogy a volt férjem vagy megbűnhődik vagy nem, ezt a tényt el kell tudni fogadnom. És én akkor leszek jól, ha ez az egész már nem érdekel engem.

2020. márc. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek a sorsban. Én próbáltam jó életet élni nem bántva másokat és segitve az embereket mégis sok rossz dolog történt velem. Szóval semmi köze egymáshoz ezeknek.
2020. márc. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mindenki kerülhet ilyen helyzetbe, függetlenül attól,hogy volt-e gerinctelen lépése vagy sem. Az biztos,hogy tőlem "visszakapja", mert esélye nincs ara,hogy valaha is bizalmat szavazzak Neki.

Volt már ilyen az életemben. Nem gerinctelen módon, de magyarázat nélkül lépett ki egy alakló kapcsolatomból a pasi. Megviselt, aláásta az önbizalmam, kerestem az okot, persze magamban, ezzel aláásva az önbecsülésemet.Aztán már nem voltam kíváncsi az okra, ahogy Rá sem. Sosem lenne visszaút, bármilyen, akár tőlem független, indokot mondana utólag, akkor sem.

2020. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon is hiszek a sorsban. Nagyon sok dolog volt amit nem lehet a véletlennek nevezni. És igen, volt egy kapcsolatom, mindketten boldogok voltunk, soha nem szóltam neki semmiért, mindent megtettem neki. Egy nap bejelentette hogy már nem szeret és szakítani akar, ő most a tanulásra szeretne koncentrálni, mert a jövőjéhez nagyon fontos volt amit épp tanult (igaz ez nem durva szakításnak számít). Kiderült hogy nem a tanulás miatt szakított hanem egy lány miatt, aki régóta tetszett neki, és össze is jöttek. A lány 8 hónap után úgy szakított vele ahogy velem a srác. Volt még 1-2 szituáció és fordítva is hogy amit én elkövettem azt én is visszakaptam. Szóval igen is hiszek a sorsban, és nem csak a párkapcsolatban történnek ilyen dolgok.
2020. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Visszafogja kapni hidd el. Mindenki visszakapja azt amit adott, legyen az jó, vagy akár rossz. Ez egy kör. Te is tettél előzőleg valamit, amit lehet most nem így ítélsz meg, lehet nem pont ugyanilyen volt, de látod most tanultál belőle, ha mélyen elgondolkodsz magadban. Hidd el ő is visszafogja ezt még kapni mástól, amit veled tett.. Majd ő is tanul belőle, lehet elsőre, lehet sokadszorra és így tovább. DE visszafogja kapni ne aggódj, ha szerencséd van engedi az élet, hogy végig nézd. ;)
2020. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Visszakaphatja, de én attól nem leszek boldogabb, és visszamenőleg nem élem meg jobban azt a helyzetet ami akkor megviselt.
2020. márc. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!