Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakítottunk és lefeküdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítottunk és lefeküdtem mással, "nem szeretem". Milyen felfogás ez?

Figyelt kérdés

Újra akarja kezdeni az exem, vagy valami ilyesmi.. Igazából én is vele szeretnék lenni.

Ő szakított velem hónapokkal ezelőtt.

Én még mindig szeretem, de pár hete lefeküdtem valakivel.


Így nem hiszi el, hogy szeretem.

De miért kell azzal foglalkozni, hogy mit csináltunk, hisz külön voltunk / vagyunk.

Nem az a lényeg, hogy mind a ketten újra együtt szeretnénk lenni és onnantól tiszta lappal induljunk?


Most le kellett tagadnom ezt az egészet és hazugsággal "kell" belemennem az újrakezdésbe, ha így alakul, mert nem bírja Megemészteni.


Mit lehet egy ilyen helyzettel kezdeni?



2020. szept. 19. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Bántja az egoját, hogy más felè is mutatták èrdeklődèst. Így nem èrdemes újra kezdeni.
2020. szept. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell letagadnod, és nem kell belemenned az újrakezdésbe sem. Senki nem kényszerít rá. Az viszont érdekes, hogy ő nem tudja megemészteni, de azért újra összejönne veled. Szép kapcsolat lesz, ha elkezdődik megint......
2020. szept. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De én szeretem őt és szeretnék vele lenni.

Ő volt velem elutasító, én meg gondoltam az ismerkedés segíthet, de nem segített és továbbra is úgy gondolom, hogy ő kell.

2020. szept. 19. 10:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem neked kellene győzködnöd arról,hogy szereted, amikor Ő SZAKÍTOTT veled. Nem értem, hogy mire számított..

Amúgy mi a garancia arra, hogy nem szakít veled újra? Ráadásul, ha most egy hazugsággal kezdődhet csak újra a kapcsolatotok, akkor később lehet elő fog jönni benned, és gyötörni fog a tudat, hogy lehet nem lennétek együtt, ha tudná, hogy voltál már mással. De amúgy ez mégis milyen hozzáállás a részéről? Szakít veled, hónapokig külön vagytok, aztán meg sír (bántja az egoját), mert nem kuncsorogsz utána egész idő alatt..

2020. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Bennem lenne egy ideig biztos, de nem hazugsagnak fognam fel, vagy nem tudom.


Jo ideje nem vagyunk egyutt, ha újra is kezdjük, ez a mult, aminek nem tartozik minden részlete rá, vagy nem tudom.


Én ha új embert ismernek meg sem erdekelne hany emberrel volt előttem meg ilyesmi.. Vagyis elméleti szinten, de azt tartanám fontosnak, hogy most most van és az illető engem akar.


Nem is értem miért faj az egojanak. Miert nem ugy fogja fel, h na igen, kell o masnak is, de mégis engem valaszt es nem mast?


Nem tudom mi lesz ebbol, de köszi a reakciokat..

2020. szept. 19. 12:31
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze ahhoz, mit csináltál a szakítás után, amit ráadásul ő akart?
2020. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Meg is valaszoltad a kérdésed
2020. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
De miert fekudtel le massal akkor ha szereted??? Nem gondolkodtal elore?? Mennyit voltatok egyutt? Hany evesek vagytok? Mond el neki szerintem mert ugyis mindig minden kiderul.. Es miota. Amasik emberkevel lefekudtel azota az exeddel is szexeltel???
2020. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcas, szakitottak a kerdezovel es honapokig kulon voltak. Szinglikent azt csinal, amit akar. Ezzel az erovel az exenek is lehetne mondani, hogy amikor a szakitasrol dontott, akkor nem gondolt arra, hogy valoszinu a kerdezonek lesz mas egy ido utan?
2020. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8


Mivel hónapok óta nem is láttam, nem szexeltem azóta az exemmel.


8 évig voltunk előtte együtt. És szeretem igen, de ő kidobott, többször próbáltam vele megbeszelni, mégis azt fújta, hogy nem akar velem lenni.


Az, hogy szeretem, meg hogy megprobaltam mással ismerkedni, nem zárja ki egymást.


Akivel szexeltem nem szeretem, semmi érzelmet nem táplálok iránta.


És ezt érzelmileg érett emberek megertik, hogy a szex meg az érzelmek nem együtt járnak...

2020. szept. 19. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!