Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakítottunk és lefeküdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítottunk és lefeküdtem mással, "nem szeretem". Milyen felfogás ez?

Figyelt kérdés

Újra akarja kezdeni az exem, vagy valami ilyesmi.. Igazából én is vele szeretnék lenni.

Ő szakított velem hónapokkal ezelőtt.

Én még mindig szeretem, de pár hete lefeküdtem valakivel.


Így nem hiszi el, hogy szeretem.

De miért kell azzal foglalkozni, hogy mit csináltunk, hisz külön voltunk / vagyunk.

Nem az a lényeg, hogy mind a ketten újra együtt szeretnénk lenni és onnantól tiszta lappal induljunk?


Most le kellett tagadnom ezt az egészet és hazugsággal "kell" belemennem az újrakezdésbe, ha így alakul, mert nem bírja Megemészteni.


Mit lehet egy ilyen helyzettel kezdeni?



2020. szept. 19. 10:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem zarja ki de en pl amig valaki irant erzek nem tudok massal lefekudni sem.
2020. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nekem sem a stílusom, de jó volt kicsit kiszakadni a nyomorombol, elterelte addig is valaki a figyelmem.

Amúgy meg 1x történt meg, mert nyilván én sem tudtam teljesen ott lenni fejben, így hát eldontottem, hogy nem ismerkedek tovább.


De most szerintem nem azon kéne fennakadni, ki - hogy viselkedik hónapokkal a szakítás után, ki - hogy dolgozza fel.


Szerintem semmi bűnt nem követtem el, és szerethetem ettől még az exem és tudom, hogy szeretem is.


A kérdés arra vonatkozott, hogy miért az a lényeg, ki-mit csinált a külön töltött hónapokban.


Szerintem az a lényeg, hogy most ott tartunk mindezek ellenére, hogy egymást szeretnénk.


Én például nem azzal foglalkozom, neki volt-e képben valaki. Mert ha volt is, jobb nem lehetett nálam, ha mégis engem akar most, és szerintem ez a lényeg.


Mindenesetre atgondolom ezt a döntést még, meg először is beszélek vele személyesen, mert aggaszt a hozzáállása és hogy önértékelési problémái vannak...

2020. szept. 19. 19:38
 13/13 anonim ***** válasza:
81%

Nézzük objektíven a tényeket, kérdező. Szakítottatok, és te lefeküdtél valaki mással. Az én olvasatomban ez azt jelenti, hogy az exed nem hagyott olyan mély nyomot benned, nem tudta a szerelemnek olyan mély fokát elérni nálad, hogy ezt ne tudd megtenni.

Ha ezért téged tart hibásnak, akkor nagyon kisfiú még, és nagyon értetlen egy párkapcsolatra.

2020. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!