Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás, válás és szétköltözé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, válás és szétköltözés után mennyi idő, mire újra összeszedi magát az ember?

Figyelt kérdés
Most semmihez nincs kedvem, az élethez sem, csak fekszem, és szenvedek, aludni is fél órákat tudok. 30 éves vagyok, de ez az első komolyabb szakításom, amikor engem dobtak ki. Hirtelen vissza a szülőkhöz, se társ, se lakás, se jövőkép. Általában mennyi idő, mire ezen túllép az ember?
2020. dec. 29. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban
2020. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
En 31 vagyon es 1 honapja volt a szakitas. Hat megmindig szar.
2020. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ mennyire vagy erős jellem. Nekem 4 hónapja lett vége, egy többször ujrakezdodo kapcsolatnak, teljesen tönkretett benne az exem. Most tiszta fejjel atlatom milyen volt, de még mindig szar. Valaki pár hét/hónap alatt túl van, de ha igazán szeretted akár egy évbe vagy évekbe is telhet. Ha gondolod írj.
2020. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Ez változó. Azok jönnek ki hamarabb, akik jól néznek ki és mindig is sikeresek voltak a másik nemnél. Aki a rossz kapcsolatát is nehezen hozta össze, annak a kilábalás is nehezebb. Kutyaharapást szőrével.
2020. dec. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem ugyan ez történt, az ex dobott ki, talált magának mást. Középkorú vagyok, hirtelenjében én is a szülőkhöz költöztem vissza. Már a 6. hónap és még mindig nehéz feldolgozni, pedig már szeretnék túl lenni a dolgon. Alvásproblémáim vannak, elvagyok keseredve, elveszett minden ami számomra fontos volt. Most a karácsony volt nagyon nehéz és szomorú egyedül.

Változó, hogy ki mennyi idő alatt lép túl, ahogy az előttem válaszolók is írják.

2020. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Engem egy hónapja ért a szakítás, bár, mi már nyáron is szakítottunk. Akkor sokkal rosszabbul viseltem. Mondjuk az is igaz, hogy akkor még eltetett a remény. Újra is kezdtük, de minek..

Ő a mostani szakítás után azonnal összejött mással, minden egyéb igaz rá is a leírásodból.

Hát, nehéz, az biztos. Én sem tudom, meddig fog tartani. Mosz van mivel lefoglalnom magam, de januárban vissza a szürke hétköznapokba. El sem tudom képzelni egyelőre, hogy mással legyek és bánt, hogy neki ilyen gyorsan ment/megy.

Sajnálom, hogy én sem tudtam megválaszolni, hogy meddig tart a gyász. :(

Fel a fejjel, 1x minden jó lesz, biztos! :)

2020. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éve váltunk, még mindig nagyon rossz...
2020. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a 9 éves kapcsolatomnak lett vége kb. 1 hónapja. Nem törtem össze, boldog vagyok és élvezem a szabadságot. Nem fogok sírni és depresszióba esni olyan miatt, aki ennyi év után csak úgy kidob, mert "nem tudja mit érez". Haragot éreztem kb 1 hétig, de mostanra már nem érdekel.
2020. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

Állítólag az is sokat számít hogy az ember akarja-e a túllépést. Hát mondjuk én nagyon akartam, de 3 hónap után is rossz kedvű vagyok, motiválatlan és szenvedek.

Barátok is segíthetnek...

2020. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Nekem az segített hogy minden héten más csajt d ugtam, egy 10 éves kapcsolat után
2020. dec. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!