Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a normalis ?

Figyelt kérdés

2 eve vagyunk egyutt, egyutt is elunk.

A kapcsolatunkat sajnos mindig atjarta a feltekenyseg de nem az en reszemrol, en egyaltalan nem vagyok ilyen tipus. Allandoak voltak az ebbol fakado vitak.


Most legutobbi is, abbol lett hogy en atmenetileg nem dolgozom itthon vagyok egy ideje. Nincsen tulzottan nagy barati korom de akik vannak mas dolguk van most fintosabb, es igy megritkultak a talijaink. Na de, unalmamban kivancsisagbol bezegettem embereknek a kepeit dacebookon, tobbnyire szamomra idegeneket, max nevrol ismerem oket.

Volt hogy napokig, vegig neztem a kepeiket tobbszor foleg ha volt fent tobb 100.

Erdekel az asztrologia is sok esetben ha nincs ki t a szuletesi datuma vkinek kepekbol szoktam megtalalni a szuletesnapja datumat es sokszor tippelgetek a jegyere.


Parom megnezett vmit a telefonomon es megkerdezte ki az az ember, mondtam h ki, es miert bezegettem a kepeit. Ugyanezt elmondtam neki.

Es orbitalusan nagy veszekedes kerekedett belole, de korabban sem volt mentes a reszerol a feltekeny megnyilvanulas.

Szerinte nem normalus hogy nezegetem mas idegen kepeit akar tobbszor, es szerinte en hazudtam errol hogy miert nezegettem(koztuk tobb nas emberet is csak annaknem volt kint csak 50 kepe)


A szakitasig jutottunk es meg most is azon van a “vita” hogy mi a normalis es en negvedem magam, mert nagyon csunyan beszel rolam ez vegett.

Mondta barkit megkerdezhetek mibd azt fogja mondani hogy nemnormalis, sot kerte hogy a szuleimet is hivjam fel kerdezzem meg. Felhivtam es egyonteturn mondtak hogy nincs ebbe semmi ok is szoktak unalmukba mas emberekrol kepeket nezni, sot neg azt a bizonyos fickot, meg ok is megneztek az erdekes elettortenete miatt na meg nem rest minden napjarol fenykepet kozolni😂😅. Baratnomet is megkerdeztem is megkerdeztem es o is azt mondta mi can abba, nezni csak lehet.( foleg ha meg “ugy” nezegetnek barkit, ferfiakat-noket.)


Szeretem a parom, de most ezzel feljottek az alapveto nagyobb gondok hogy ez a beteges feltekenyseg es mas csunya viselkedes miatt amire en korabban kertem hogy ne, vetkozze le magarol, de nem o ragaszkodik az elveihez.


Szerintetek?

Ugy tunik ezen mulik a dolog, hogy “kinek van igaza”, es masok velemenye alapjan us kivancsi vagyok arra, ezt ti hogy latjatok mert tobbszem tobbet lat, es ha ezt kozos utra terelni en kuzdenek ezert, de ha nem akkor sajnos marad a kapcsolat lezarasa...


En vagyok a no.


Koszi


2021. máj. 16. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Te miért akarsz benne maradni ebben a fhoshban?
2021. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Nő vagyok, számomra érthetetlen, hogy minek nézegetsz ismeretleneket, főleg asztrológiai okokra hivatkozva.. Engem csak akkor mozgat ilyesmi, ha valaki érdekel, és próbálom feltérképezni a kapcsolatait.

Ha unatkozol miért nem tanulsz, keresel hobbit stb. Lehet, hogy a pasidban az fogalmazódik meg (rengetegen csinálják), hogy ismeretlenekre írogatsz ismerkedési céllal.

2021. máj. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Atnezte ezek utan a telefonomat, nem irogatok senkivel sem, csak a baratnoimmel, kormosommel de veluk se sokat mert elfoglaltak.


Akkor is olyan okbol nezegetsz ismeretleneket ha pl egy noi ismerosod eskuvoi fotoit nezegetted meg naponta tobbszor?


Mert en tobbszor megneztem a kepeket, gyonyoru eskuvojuk volt viszont szamomra erdekes volt, mert a csaj neg a pali kozt, tobb mint 20 ev van. Es tobbszor megneztem a kepeiket milyen boldognak (latszanak) egyutt, es mikyen egy tokeletes forgatokonyv szerint halad az eletuk.

2021. máj. 16. 09:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A palid hülye, bár a helyesírásod és a facebookon látott képekből levont messzemenő következtetéseid alapján nem csak ő járt a suli mellé. :)
2021. máj. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi telefonrol irok, es kapkodok.
2021. máj. 16. 09:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ismerősöd esküvője gondolom nem csapta ki a biztosítékot, ez nyilván normális; bár naponta nézegetni és elmélkedni rajta elég furcsa. Na és, ha több mint 20 év van köztük, amennyiben tényleg ismered őket, ez nem kellene gondolkodóba ejtsen.
2021. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mint irtam, egesz nap szi te otthon vagyok, unalombol nem lehet nezegetni kepeket?

Hisz gondolom azert teszik fel es nem a csaladi fotoalbumba lapozgatjak a ko yveket, hanem azert hogy masok is lassak.


Szerintem ez olyan mintha egy magazint lapozgatnek es tobbszor elolvasnam hogy ki miert valik vagy miert hazasodik, vagy milyen autot vett es vizslatom a kepet.


? ? ?

Vagy akkor mar nyomjam ki a szemem?

2021. máj. 16. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!