Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyre több helyről hallom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több helyről hallom, hogy ha valaki már nem akarja a társát és szakítani akar akkor ahelyett hogy megtenné inkább kiharcolja a másiktól. Eltávolodik, nekiáll bunkózni, bántani, elhanyagolni. Ez mégis mire jó, miért kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Miért kell szakítás előtt tönkrevágni a másik felet? Akit talán valamikor régen még szerettél is!

Miért kell ez a hülye taktikázás?

Őszintén nem értem. Milyen ember az ilyen és miért vannak egyre többen?



2021. szept. 16. 00:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Én is átéltem már. Akkor nem tűnt fel, azért szakítottam mert elegem lett abból, ahogy viselkedik velem de utólag teljesen tisztává vált a kép. Örült hogy megszabadult tőlem és villámgyorsan túl is lépett rajtam. Én meg azóta is undorodom magamtól amiért egy ilyen töketlen, jellemtelen gyáva féregnek adtam szívem, lelkem, testem aki annyira se tisztelt hogy elém álljon és kimondja vége.

És az hogy ennyi van ilyenből... meg hogy még az élet más területén is jellemző ez a sunnyogó gerinctelen magatartás, ez nagyon kiábrándító. ☹

Amúgy direkt nem bontottam nemekre, gondolom hogy mindenhol képviseltetik magukat. Velem spec férfi tette.

2021. szept. 16. 11:16
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Részemről benne van egy kis szadizmus is.. élvezem, hogy bármit mondhatok, csinálhatok elviseli és ugyanúgy szeret.. néha már sajnálom is olyat mondok neki... Azért próbálok viselkedni, sajnos ez vmi kényszer nálam ez ☹️
2021. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok a jellemedhez, remélem az életben nem akadok össze veled. (Az én exem is meglepődött amikor egy gerinctelen húzása után nem azt mondtam hogy rendben hanem azt hogy vége. Kívánom hogy téged még ennél is előbb dobjon a társ akinek az érzéseivel játszadozol!)
2021. szept. 16. 22:11
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem vállalja a felelősséget így másra hárítja azt.
2021. szept. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!