Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért jó az exet letiltani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az exet letiltani?

Figyelt kérdés

Eddig 2 barátnőm volt, mindkettőnél a tiltó listán végeztem...

Az első a hátam mögött kavart, flörtölgetett másokkal, mikor megtudtam, rögtön szakítottam vele. 1 hét múlva már le is voltam nála tiltva.

A másodiknál közös megegyezéssel ért véget, megbeszéltük, hogy nem tiltjuk egymást, már másnap megette.

Én nem tudom, hogy velem van-e a gond, de én képtelen lennék egy olyan személyt letiltani, aki egyszer az életem része volt, és naponta beszéltem vele.

Pedig nem is voltam az a zaklató típus, sose kerestem utána őket, persze ők azért nézték a sztorim barátnőik által, akikkel nem is követtük egymást (Pl insta).


2022. febr. 1. 22:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
Akkora büdös paraszt volt az exem, hogy legszívesebben feloldanám, hogy újra letilthassam. 😇😤
2022. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 MolotovPunk ***** válasza:
86%
Egy exbarátnővel miért akarsz kapcsolatot tartani? Vagy lesni akarod neten, hogy mással jár és mással él már? Szerintem semmi értelme nincsen annak. Én egyik exbarátnőmmel sem tartom a kapcsolatot. Nem véletlenül. Ők se kerestek nagyon és én sem őket. Nem is látom értelmét. A múltat el kell engedni, ha fájt egy szakítás, akkor meg pláne.
2022. febr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azért tiltottam az exemet, mert egy pszichopata, aki annak ellenére még egy évig írogatott, hogy ő mondta, hogy szakítsunk, és ő dobott ki a házából. Aztán utána, mintha mi még mindig járnánk, írogatott, hívogatott, számon kért, hogy miért nem megyek el a kölyke ballagására, meg hogy ő még mindig szeret, aztán amikor ez nem jött be, akkor elkezdett fenyegetni, hogy kirúgat, az én exem összefogott a mostani párom exével, kész brazil szappanopera volt. Most, hogy mindenhol tiltva van, olyan, jó, hogy nem kell olvasgatnom a baromságait.
2022. febr. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom, nálam van aki tiltólistán van, van akivel semleges a kapcsolat. Attól függ, miért volt a szakítás meg az egésznek a körüményeitől. Egyébként egyik szélsőség híve sem vagyok. Szerintem a letiltás az valahol elfojtás. Hiába tiltok le valakit, az a valaki attól nem szűnik meg létezni, és a múltat sem lehet visszacsinálni. Legfejlebb nem jönnek szembe a dolgai, (nem ajánlja fel a fb ismerősnek, hogy mondjak egy bizarr példát), könnyebben tereled el róla a gondolataidat és szép lassan az életedet. Segít, de nem változtat semmin.


F25

2022. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
Nekem mindegyik exemmel normális volt az elválás, de a legutóbbi az minden évben megkeres, hogy mivan velem, pedig azóta férjhez mentem. Mindig előadja a dumáját, hogy ő örökké szeretni fog engem, és csak jó tudni, hogy jól vagyok, pedig világosan megírtam neki, hogy nem akarom tartani a kapcsolatot, nem vagyok rá kíváncsi. Azért tiltottam le, mert nem ért a szép szóból, hát ne akarjon már mindig helyzetjelentést, úgyse fogom beavatni az életembe.
2022. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%

Teso egy nagyon jó kapcsolatom zárult úgy hogy sajna ő erre én arra

semmi veszekedés nem történt nagyon jóba voltunk még akkor is amikor szakitottunk. Igazi lelkitárs volt még szakítás utan is beszéltünk 1-2dologrol ami éppen akkor bennünk volt család vagy munka stb

aztán egyszer csak letiltott

én megkérdeztem hogy what????

MOndom együtt voltunk több évig minden rendbe volt, ez miért kellett?

és írta hogy hát itt is eltudsz érni smsben ha valami van vagy instan

Hát de mondom ennek mi értelme volt? Ha tudsz látni instán is ugyan ugy meg itt is tudok irni vagy te is? teszem hozzá nincs is facebookom csak a messengert használom szóval alpbol nincs is profilom

miez a logika? és akkor persze rendesen megsértődtem és azóta nem is beszélünk :D embertelenek a nők 80%a!

2022. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16# "Letiltalak deee nyugi itt az sms, el tudsz érni"


O.M.G.


Fuck Logig :'D

2022. febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mert le lehet adni vele a feszültséget, ki lehet vele fejezni a haragodat, csalódottságodat. Amolyan bosszúhadjárat. Gyakorlati haszna szerintem nincs. Nem gondolom, hogy bárki csak úgy meg tudna feledkezni valakiről, aki közel állt hozzá, csak azért, mert nem követi már a közösségi oldalakon. Ez azért nem olyan, mintha a teljes létezését, meg minden közös emléket csak úgy egy kattintásra el lehetne törölni...

Mindenki máshogy dolgozza fel a szakítást, szerintem egyeseknél ez csak egy olyan lépés, minthogy valaki berúg utána minden hétvégén hónapokig, vagy levágja a haját, vagy, hogy az exe kinyomtatott képére lövödözik íjjal a kertben (megtörtént események alapján) :DD

2022. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem a letiltás megnyugtató. Az azt jelenti, hogy többet nem jön velem szembe a posztja, a neve, a képe. Hogy ha akarna se írhatna rám. Én se nézegetem. Az üzeneteket is törlöm, mert sajnos hajlamos vagyok hónapokig visszaolvasgatni, így az életben nem lépek túl. Néha még a barátait vagy a családtagjait, vagy az új párját is tiltom, már ha ők szoktak posztolni róla.


Amúgy csak egy exemet tiltottam, ő megcsalt. De egyéb szemeteket, akik hülyítettek, tiltottam. Az üzeneteket pedig minden exemnél töröltem, igazi megtisztulás volt :D

2022. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!