Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ebbe belemennétek? Visszaszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe belemennétek? Visszaszerezhetem így?

Figyelt kérdés
Tudom, nem szép, de exemmel szakítottunk, mert eléggé megromlott a kapcsolat. Én összejöttem mással, de pár hónap alatt rájöttem, hogy mégis az exem szeretem. Írtam neki, azt mondta, nincs senkije, hiányzom neki, de már nem tudna bízni bennem. Arra gondoltam, felajánlom neki, hogy csak szexre járjunk össze, és ezzel szép lassan visszacsábítom. Ez működhet? én 29 n, ő 31 f
2022. febr. 24. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha 16 éves lennél, akkor is gyerekesnek tartanálak, de közel 30 évesen, még jobban annak tartalak.
2022. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Ne alázd meg magad. Ne menj vissza szolgálnak oda, ahol királynő voltál. Hívd el beszelgetni, úgy talán
2022. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így szánalmas. Inkább szánjatok rá időt, és beszéljétek meg alaposan
2022. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak úgy megkapja az egyetlen dolgot, amire még jó vagy neki, akkor miért jönne veled össze? 29 évesen ennyi ésszel szabadlábon :D
2022. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%

"ennyi ésszel szabadlábon"


Rég hallottam már ezt a mondatot. Annak idején egy általános iskolai évfolyamtársam mondta ezt többször, ha jól emlékszem. De az már több, mint 10 éve volt.

2022. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Simán belemehet, de ettől az életben nem szerzed vissza. Az meg külön érdekelne, hogy ha eleve megromlott a kapcsolat, akkor miért őt akarod? Nagy úr a megszokás, de feleslegesen ne szivassátok egymást.
2022. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog működni, mert ha megcsalod a jelenlegi párod, akkor aztán végképp nem fog benned bízni. Meg hát amúgy is, ha a bizalom elveszett ezen a módon nem is lesz meg.
2022. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Peeersze hogy jóötlet 🤢🤦

Véletlenül se válaszd az egyenes utat

2022. febr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Oltári kellemetlen. Sosem szégyenítenem meg magam ilyesmivel.
2022. febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem. A siker esélye elenyésző, maga a gondolat meg a faszsàg/megalàzó hatàràn mozog.
2022. febr. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!