Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom , hogyan kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom , hogyan kellene szakítanom?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Együtt is lakunk. Sajnos nagyon sokszor veszekedünk és mások a nézőpontjaink. Szeretem őt , de már nem vagyok szerelmes. Kezd fárasztó lenni nekem ez a kapcsolat. Úgy érzem meg vagyok fojtva , reggel azzal kelt hogy takarítsak ma. Mintha nem tudnám magamtól is. Meg azzal is jön hogy tudod mit kell csinálnod ( itt az edzésre gondol) 61 kg vagyok 168cm szóval nem vagyok elhízva de ő nagyon szeretné hogy vékonyabb legyek… de sajnos nem úgy fejezi ki az érzéseit ahogy nekem jól esne , tudom hogy szeret mert mindent meg akar adni nekem , nem kérek semmit tőle mégis elhalmoz mindennel. De engem nem érdekelnek a drága ajándékok. De ő magától soha nem fog bókolni nekem , soha nem lesz elég jó amit csinálok… és ezt már megbeszéltem vele nagyon sokszor , de szerinte ha kemény velem akkor csinálni fogom amit kér , mert ha kedvesen kérne akkor nem tennék meg semmit. A jövővel kapcsolatban sem hiszem hogy közös hangon lennénk. Együtt lakunk és nagyon nehéz lesz el is kell költöznöm. Tudok hova menni , de a költözés talán nem egy nap lesz és nem tudom hogy néznék utána a szemébe.. Félek nagyon ,mert soha nem szakítottam még. Nem akarom megbántani pedig ez ezzel jár… Valakivel már volt ilyen hogy együtt laktak és úgy váltak el? Hogy tudtatok elköltözni szakítást követően?

2022. jún. 29. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Felszívod magad, fogod a motyód, bejelented, hogy elmész és elmész. Ne agyald túl.
2022. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Megmondod neki, hogy bocs ez neked nem megy. Búcsúszex, aztán reggel jön a taxi.
2022. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"tudod mit kell csinálnod"

"De ő magától soha nem fog bókolni nekem , soha nem lesz elég jó amit csinálok… és ezt már megbeszéltem vele nagyon sokszor , de szerinte ha kemény velem akkor csinálni fogom amit kér"


Te még ezek után gondolkodsz a szakításon? Te jó ég!

Kb. a kutyakiképzésen szoktak így beszélni a kutyákkal, hogy "tudod mit kell csinálnod..."

Csak ott az a különbség hogy "bókolnak" is a kutyának és motiválják, megdicsérik. De az a kutyaiskola, ott ez természetes. Egy párkapcsolatban jobb ha az "élni és élni hagyni" elv érvényesül. Magyarul elfogadjuk a másikat úgy ahogy van, és nem b*szogatjuk. Nem akarjuk a saját elképzeléseink szerint "átalakítani" a másikat, hiszen akkor már nem lenne önmaga.

Ha nincs veled megelégedve akkor keressen magának másik nőt és ne cseszegessen téged (de gondolom szexre azért még jó vagy neki).

Szerintem bármennyire is nehéz neked, de jobb ha te mondod ki, hogy vége, ha már ez megfogalmazódott benned (érthető módon).

Következetesen ki kell tartanod az elhatározásod mellett, és nem megsajnálni, meginogni, hanem végigcsinálni. Legfeljebb úgy hogy amikor dolgozik te akkor pakolsz össze, hogy ne legyen ott (persze úgy hogy előző nap elköszönsz tőle).

2022. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát hallod, neked is sikerült egy szerencsecsomagot összeszedned. Remélem tudod, hogy bántalmazó kapcsolatban vagy! Normális férfi így nem viselkedik, nem akar mindenben szabályozni, és irányítani.

Nem kell a költözést 2 napig húzni, kérj segítséget családtól, barátoktól, és mint előttem írták egyszerűbb, ha nincs ott. Szakításkor meg mondd el azt amit leírtál, pont elég.

"Sajnos nagyon sokszor veszekedünk és mások a nézőpontjaink. Szeretem őt , de már nem vagyok szerelmes. Kezd fárasztó lenni nekem ez a kapcsolat. Úgy érzem meg vagyok fojtva" " szerinte ha kemény velem akkor csinálni fogom amit kér , mert ha kedvesen kérne akkor nem tennék meg semmit"

2022. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, anyukám kedveli a barátom , de mondta mindenben segít akár elköltözés , legyen bármi. Próbálok erőt gyűjteni. Csak nagyon félek attól hogy ez egy nagy fájdalom lesz.
2022. jún. 29. 20:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Vele lenni is fájdalom, akkor mit veszíthetsz?
2022. jún. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem megy a szakítás,gondolj arra hogy.. szeretnéd egész életed hátralévő részében elviselni a zsarnokoskodást?

Az ilyeneket gondold át fejben és meg is van a motovációd arra hogy könnyebben túllendülj azon hogy ott fogod hagyni.

2022. jún. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van , köszönöm! :)
2022. jún. 30. 10:08
 9/12 Senior Séf ***** válasza:
A MOST-nál soha nincs alkalmasabb időpont valamit megtenni. Minél tovább lamentálsz, gyakorin kérdezgetsz, ahelyett, hogy lénél, annál kisebb az esélyed, hogy valaha megteszed. Tudod, van igazság a mondásban: "Ha valami fáj, de nem változtatsz, akkor még nem fáj eléggé."
2022. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már csütörtökön is utalgattam. Pénteken elmondtam neki ,hogy szeretem őt ,de úgy érzem ,hogy ha tovább maradunk együtt akkor mindketten boldogtalanok leszünk. Ma segített átpakolni a dolgaimat anyukámhoz. Nagyon rendes volt , megértő. Igaz azzal nyugtatja magát , hogy talán újra vissza találunk egymáshoz egy kis szünet után. Látom ,hogy neki is fáj , de nem kezdett el velem vitatkozni. Ma lesz az első ,hogy külön alszunk. Kicsit félek ,hogyan fogunk egymáshoz állni ez után. Keresni fogjuk-e egymást vagy sem. Rengeteget sírtam pakolás közben és még ő vigasztalt. De ez a külön lét majd rá világit mi is lesz számunkra jó.
2022. júl. 2. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!