Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem érdeklődik de miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem érdeklődik de miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Én 28,az exem akivel 1 hónapja szakítottunk 1,5 év után ,33.

Csúnyán ért véget a kapcsolatunk külső tényezők miatt.

Most az anyukámra írt rá,és telefonon azt ecsetelte neki,hogy nem jó az üres lakásba hazamennie(ahol együtt éltünk)

És hogy elkezdett edzeni és hogy leszámolt a rossz barátokkal.

Anyukám úgy érezte ,hogy rólam is szeretne valamit megtudni.

Még is mire gondoljak ez mi volt? Ez tegnap előtt volt,nem értem..ha úgy is van h hiányzom neki ,hh nem keres? Vagy mikor fog?


2022. okt. 2. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Erdeklodik irantad.

Nem vagy neki közömbös, ezt nem nehéz kitalálni.

2022. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Már Bocsi, de 28 évesen ne legyél ennyire buta. Ezt nem bántásból mondom.


Azért erdeklodik, mert hiányzol neki, valószínű szeretne vissza kapni. Még friss a szakítás.


Kérdés, te akarod e újra?

2022. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt várja, hogy Te lépj.
2022. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érdekelne, hogy milyen más megállapításra tudsz, jutni és hogyan, mint hogy érdeklődik irántad és vissza akar szerezni.
2022. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én csak nem értem,hogy akkor miért nem keres engem..nem tudok pasi aggyal gondolkodni..
2022. okt. 2. 22:37
 6/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
31%
Megéri a dolognak adni egy esélyt? Ha igen, lépj egyet fele.
2022. okt. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Anyud érdekli. Nem ertem miert kell töröltetni. Őt hivta nem téged.
2022. okt. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ő tiltott 1 hónapja engem ,én pitiztem neki,most meg ezt a részéről nem értem,ha arra ment ki hogy majd felhívom akkor el van tévedve.
2022. okt. 3. 09:04
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül érzi magát. Valószínűleg nem konkrétan te hiányzol annyira neki, mert a büszkeségét azért nem akarja eldobni, hogy keressen. Így reménykedik, hátha te fogod.Hagynám az ilyet, amúgy is vége lesz megint.
2022. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak azért írt, mert arra várt, hogy rá harapj a csalira. Így is lett, mert azon kattogsz, hogy vajon miért nem keres meg, mikor fog. Ez volt a célja.

Végig lehet gondolni, hogy ha valakit igazán érdekelsz, akkor nem így hátulról jön, hanem keres magától.

Arra vár, hogy te keresd.

Az a kérdés, hogy mit takar a "csúnyán ért véget a kapcsolat". Mert ha valóban olyan dolgok történtek, akkor anyukádnak se kellene vele beszélgetnie.

Az írod, hogy ő tiltott le, akkor meg nincs miről gondolkodni.

2022. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!