Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehetséges elfojtani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges elfojtani az érzéseinket és vágyainkat, ha nem lehetünk együtt azzal, akit szeretünk?

Figyelt kérdés

Családom van, nem akarom őket ott hagyni. Bűntudat mardos, hogy mást szeretek.

Lehetséges elfojtani ezeket a gyengéd érzéseket?


2022. nov. 26. 16:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Persze, messzire el kell kerülni.
2022. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Idővel minden csillapodik. Ha a családod mellett döntöttél, tarts ki az elhatározásod mellett. Átéltem, ma kellemetlen emlék az a bizonyos harmadik.


F, 39

2022. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#2


Szerelmes voltál? Mennyi ideig tartott köztetek?

2022. nov. 26. 17:16
 4/20 anonim ***** válasza:
kérdező férfi vagy, vagy nő? a másik szeret téged?
2022. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
megcsaltad a párod, tehát szerető voltál? vagy miért a szakítás topicban írtad ezt ki?
2022. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kolléganőmbe zúgtam bele. Neki is, nekem is volt családom. Borzasztó időszak volt, hiszen az eszem megálljt parancsolt. Pár hónap szenvedés után túl voltam rajta. De ráébresztett arra hogy miért nem volt jó az akkori párkapcsolatom. 38/f
2022. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem léptük át fizikálisan a határokat. Ő is viszonozza az érzéseimet, és azért ebbe a kategóriába tettem, mert számomra ez felér egy szakítással. Nő vagyok.
2022. nov. 26. 17:40
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
Kiábrándító ezeket olvasni. Ízig vérig szerelmes vagyok a férjembe, úgy gondolom, hogy ő is belém. Elkeserítő olvasni, hogy egyszer ő is ezt fogja érezni. Viszont, ha ezt érzi, akkor legyen elég vér a pucájában és adja be a válópert. Mellettem szánalomból, úgyhogy már nem szeret ne maradjon senki sem. Szerintem ennél nagyobb gerinctelenséget nem igazán lehet tenni a másik féllel. Nyilván a vacsora az asztalon, a tiszta lakás és a tiszta ruha a szekrénybe motiváló lehet számotokra, ugyebár...
2022. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is ez volt, közülünk ő van kapcsolatban, én szingli.végül azt a stratégiát választotta, h. bekamuzta, h. félreértettem mindent, ő nem akart semmit, előtte meg pár hónappal leírta, h. vívódik, küzd ellene, gondolatban vele vagyok, szeret...


ha vki ilyen radikális lépésre szánja el magát, az már nem tudja másképp kezelni, de bejött neki, mert én ezen nyilván megsértődtem, beszóltam neki, és így lezártuk.

2022. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Egy hirtelen fellángolás miatt nem jó ötlet elhagyni a családodat. Ha kerülöd az illetőt egy idő után csillapodni fog ez az érzés
2022. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!