Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gerinctelenség lenne emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerinctelenség lenne emiatt szakítani?

Figyelt kérdés

Barátomat én rángattam bele a feeder fétisbe, viszont túlzásba estünk. Ennek már jó ideje, és azóta csak nyögjük a bajait. Próbáltam visszarángatni, de hiába. Mint aki semmilyen hajlandóságot nem mutat, hogy változás legyen.

Ilyen esetben meddig "illik" küzdeni a másikért, és mikor nem számít cserben hagyásnak, ha elhagyom?


2022. dec. 1. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Rakasd popsiba magad.
2022. dec. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az országban összesen egy feeder fétises él, aki minden áldott nap itt érdeklődik valami fassggal kapcsolatban. Ha elkezted, akkor fejezd be és etesd halálra vagy ezt nem ide?
2022. dec. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gáz vagy!
2022. dec. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is olyan régen, még a csajod próbált etetni, meg volt egy másik, amelyben már túletetted a pasidat (ott a bdsm megnevezést használtad, aminek köze nincs ehhez)... te most személyiségzavaros vagy?
2022. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!