Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ezt még meglehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt még meglehet valahogy oldani? Ha igen, akkor szerintetek hogyan?

Figyelt kérdés
Majdnem egy hónapja szakított velem a barátnőm, olyan indokkal, hogy én kikészítettem őt a sok veszekedéssel. A veszekédeseink igazából nem is voltak nagy veszekedések, inkább ilyen nézeteltéréseknek mondanám. Egész szakítást végigsírta és megmondta, hogy ő még mindig szeret engem. Megbeszéltük utána, hogy maradunk barátok és később majd meglátjuk, hogy mit hoz az élet csak ne erőltessem most neki ezt az egészet. Szakítás után 2 hétig még írogattunk interneten, úgy volt, hogy ki is fogunk menni csak közbejöttek neki is dolgok meg nekem is. Pár napja egy gyenge pillanatomban olyan üzenetet írtam neki ami ilyen könyörgős volt és azóta vissza se ír. Mit csináljak szerintetek? Én még szeretném vele megoldani és összejönni újból. Szerintetek van rá esély?

#szakítás #kibékülés #újrapróbálni
2023. ápr. 12. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ártana tudni van e neki más hódolója.
2023. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy most mit csinálj azt nem tudom, de protip: "Megbeszéltük utána, hogy maradunk barátok és később majd meglátjuk, hogy mit hoz az élet" <- Az ilyenek általában sehova sem vezetnek. Minek ragaszkodnál olyanhoz, aki nem akar veled együtt lenni? Ennyire nem tiszteled magadat? (A könyörgős üzenetből látszik, hogy igen)
2023. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén.Menni akar.Az ajtót meg nyitva kell hagyni annak, aki menni akar. Mennél jobban próbálod visszahúzni annál jobban fogja lerázni magáról a kezeidet (képletesen szólva). Biztos meg van a nyomós oka rá, ha menni akar. És az nem egy új fazon. Ésszel-akarattal akarja zárni a sorait, a szíve már bezáródott előtted. Látszik az írásodból.
2023. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 ragaszkodom hozza mert meg szeretem és a hibaink ellenére elég jo páros voltunk.

#3 de ha annyira bezarodott volna o akkor már letiltott volna mindenhonnan szerintem. A másik dolog amiben meg annyira hiszek hogy a helymeghatarozast a mai napig látjuk egymasnal és szerintem ilyet senki sem hagyna bekapcsolva csak úgy

2023. ápr. 12. 18:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek ezen nem tud segíteni az idő?
2023. ápr. 12. 18:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez csak ámítás, nekem is bekapcsolva maradt mert nem foglalkozom vele, nem nézegetem. Én sem tiltottam le, mert nem érdekel.

Én is búvsúztam már el így mert nem akartam megbántani...

2023. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted menj oda és mond meg neki a szemébe, ott meglátod mi az igazság
2023. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szállj le róla, hagyd békén. Te leszel az, aki pár hét múlva arról fog kérdezni, hogy miért ilyen bunkók a nők, ha komolyabban tudtod agyja, hogy vége. Ami neked kis nézeteltérés, az neki szakító ok volt, szóval hiába bagatelizálod, neki komoly volt.
2023. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!