Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha végül nem szül senkinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha végül nem szül senkinek, és 40 évesen egyedül lesz, vagy legalábbis gyerektelenül, mondhatni ennyi számomra a "bosszú"?

Figyelt kérdés

Megcsalt, szakított. A kapcsolat alatt kutyaként bánt velem. Viszont sorra jöttek a pasijai utánam, és hát egyikkel sem lett se házasság, se gyerek. Nyilván ebből az is következik számomra, hogy nem feltétlenül velem volt a baj, hiszen csak nem találja az "igazit" utánam sem.

30 felett azért mindenki benne van a korban, és mivel egyre távolodunk (lassan másfél éve már messenger-en se beszélünk), nincs lehetőségem elégtételre. Ha megcsal a párod, így jártál. Ha szakít, tűrd el. Továbblépni, elfelejteni, ez az örök mondás. De mi van, ha nem megy? A kárörömbe kell menekülnöm?

Ugye ha összejönne valami jóval, irigykedhetnék rá, hogy basszus, tényleg velem volt a baj, és még a pasi is szerencsés. Viszont így, hogy azzal, hogy nem szül, mondhatni kihal (ő és a családja), megtörténik az elégtétel hosszútávon.


Normális dolog erre várni? Hogy konkrétan nem történik semmi, de 10-20 év múlva rá tudok írni, hogy hello, hát nem házasodtál, nem szültél, mi lett veled? Érdemes volt szakítanod velem?


2023. máj. 12. 18:14
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
61%
Inkább akkor kárörvendek, amikor valaki lebabázik, mert vége az életének, de te tudod.
2023. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
46%

Miért lenne vége? Mi ez a baromság?


Egy apa!

2023. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
61%
Egy apának nem is lesz vége az életének, egy anyának igen.
2023. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 Kitana. ***** válasza:
89%

"Csak annyit írtam, hogy kíváncsi lennék rá 10 év múlva. És akkor kárörvendve mondhatnám, hogy lám-lám, ha velem maradtál volna..."


Mondjuk ha akármelyik exem rámírna egy ilyet 10 év távlatából, akiket én raktam ki, akkor szerintem halálra röhögném magamat.

A szakításoknak oka van, ha akkor nem voltál jó, akkor később se fogsz annak tűnni, nyugi.

2023. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

Azt mondta, meg sem csalt, hiszen fejben már szakított velem, tehát számára már nem voltunk együtt, így ez nem megcsalás, annyi történt, hogy nekem nem mondta, hogy szakított velem. :) Ezt szó szerint elmondta így. Szóval védd csak nyugodtan, mert megérdemelten rakott ki. Persze...

Még egyszer írom, mert imádok nőkkel vitatkozni, akik nem értelmezik rendesen: nemcsak engem "rakott ki", hanem az utánam lévő több pasit is. Senki nem jó neki? Milyenek az elvárásai? Miért próbálkozott mégis velünk? Hogyan lehetséges, hogy nagyszüleink le tudtak élni egy életet a másik mellett, és nem szakítottak 10 évente? Ha ezek közül csak egyre tudna egy nő válaszolni, nem élnénk ebben a válságban. Így hát ezek nem is költői kérdések.


Amúgy ajánlom a Mézga-család sorozatból a Hufnágél-beszólást. Erről szól a modern női választás...

2023. máj. 12. 18:46
 16/49 anonim ***** válasza:
87%
Másfél éve szakított veled. Le kéne zárni ezt a dolgot a fejedben, ha nem megy másképp orvosi segítséggel, mert igen is beteges amit csinálsz. Megsértette az egód elhiszem. Gerinctelen volt a részéről hogy úgy csalt meg, hogy még kapcsolatban voltatok, még ha ő már nem is úgy könyvelte el. De ezzel a mentalitással lássuk be akkor is dühös lennél rá, ha fordítva történt volna (előbb a szakítás, utána a másik pasi). Hadd jegyezzem meg a nő nem egy tárgy és a pasik nem birtokolhatják. Ő nem a tulajdonod, úgy döntött hogy elhagy. Törődj bele és lépj tovább. A bosszú nem vezet sehova, csak az elmédet mérgezi. Helyedben tartanék egy alapos önvizsgálatot is mert nincs tökéletes ember, ahogy te sem vagy az és egyáltalán nem biztos hogy melletted élete végéig boldog lett volna, még ha te így is látod.
2023. máj. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 Kitana. ***** válasza:
85%

Nemtom, az én nagyszüleim szakítottak, az egyik nagymamám a szex miatt szakított nagyapámmal, a másikat nem tudom, de egy időben kb évente volt új pasija. Most 70 éves, talán ~15 éve van együtt a jelenlegi férjével.

Úgyhogy nem tudom, miről beszélsz, régen is csak azok maradtak együtt, akinek nem volt más választása. De ilyen párok most is vannak, akiket csak a hitel meg egyebek tartanak össze.

2023. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
94%
Ha ráírsz akárhány év múlva, hogy hihihi, az csak azt mutatja, hogy neki ugyanannyi indoka van röhögni rajtad.
2023. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező


Egyrészt, a bosszúhoz az kellene, hogy te tegyél valamit ellene.


Az, hogy utánad sikertelen volt az adhat okot kárörömre de... tulajdonképpen te is csak a kudarc-sorozatának egyik tagja vagy. Az egy dolog, hogy te csak magadtól kezdve kezded ezt számolni.


Viszont az, hogy másfél éve még mindig ezen pörögsz az nagyon ijesztő. Nagyon nem sikerült lezárnod ezt a szitut magadban. Igazából amíg tudsz kárörvendeni az ő sikertelenségén addig az igazi vesztes te vagy, hisz még mindig nem léptél túl rajta. Még közvetlenül a szakítást nyögöd.


Illetve.. az átlagos gyászidőszak komolyabb veszteségeknél 1 év.

A gyász 5 fázisa a következők:

1. Tagadás

2. Harag

3. ALkudozás

4. Depresszió

5. Elfogadás


Te másfél év után még mindig csak a második fázisban vagy.

Ha jót akarsz magadnak, fordulj egy pszichológushoz, hogy fel tudd dolgozni ezt a tüskét, mert úgy néz ki magadtól nem megy.

2023. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

:D :D :D


Olvastok, de nem értelmeztek.

Ezzel most igazat fogok nektek adni: nem másfél éve szakítottunk, csak azóta nem beszélünk! Hanem több. Tehát mondhatjátok, hogy jajj, még régebb óta nem tetted túl magad rajta. Mindegy.

De akkor azzal nincs bajotok, hogy másfél év alatt máris volt még két pasival, meg ugye meg is csalt? Tehát 2 év alatt az 4 pasi, ugye? Ez teljesen jó egy nőnek, nem? Hétköznapi dolog, ha úgy dönt, hogy hetente lenne 4, az is jó lenne!

2023. máj. 12. 19:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!