Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki szét ment a párjával hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szét ment a párjával hogy viselte ?

Figyelt kérdés
Külön léptem 1 gyermekemel de azt érzem hogy lehet nem a párom volt sok hanem az anyja folyásolta be túl sokszor bántottak engem is szóval mint a szemembe mint a hátam mögött a csládomat le nézte volt hogy előttem mondta vagy azt is a háttam mögött sumákolva most ki jelent a házából de egyet sajnálok hogy a fiam apját itt hagyom miattuk mert az igazságot el mondom mi bánt és a kedves anyósomnak nem tetszik de végülis ez így fer ő el mondhatja a fiának hogy én milyen egy mocskos lusta dőg vagyok mert kis gyerek mellett nem egyből mosogatok.

2023. máj. 27. 07:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehet jobb így külön kicsit nem figyeltünk egymásra a párommal de viszont azt mondta a párom ő ki tart mellettünk szeretne velünk lenni de csak külön ahhoz meg pénz kell.
2023. máj. 27. 07:04
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Hát gondolom ha már gyereket vállaltatok, megvolt az alap, külön lakhatás, megtakarítás stb így ez nem kellene hogy gondot jelentsen.


Ha meg az anyós nyakára költöztél és oda is szültél..hát megértem hogy nem volt boldog tőle.

2023. máj. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

"az anyja folyásolta be" - helyesen az anyja befolyásolta. "Fer" - ez helyesen fair, a dőg meg dög.

Sokat segítene a katyvaszod értelmezésében, ha használnál vesszőt, mondat végén pontot és az elején nagybetűt.


Amúgy meg így jártál, csak azt lehet befolyásolni, aki hagyja magát. Nem nagy veszteség a kedves férj.

2023. máj. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Én eleve nem is szülök ilyeneknek.

Sok barom exemnek viszont mások szültek igy jartak mint te. Egyedulállo anyaság lett belole.

Ritka hülyék a nők. Írom ezt nőként.

2023. máj. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1/ nem ismered a családi problémám rendesen a kedves anyósom mondta menjünk fel hol ott a kis fiamal terhes voltam és tudta is.. a pofátlanság ott kezdődik hogy azt mondta a mostani terhességemel hogy ha meg tartom a babát mehetek egy gyerekel oda ahova akarok a fiacskáját meg etti🤔
2023. máj. 27. 18:28
 6/9 A kérdező kommentje:
*Eteti
2023. máj. 27. 20:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a pároddal akartok békében és szeretetben élni, akkor oldjátok meg ti ketten együtt. Ha OK a kapcsolatotok, az édesanyja nem szólhat bele.
2023. máj. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5ös miért is pofátlanság? Ő kényszerített hogy szüljél?
2023. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

a pofátlanság ott kezdődik hogy azt mondta a mostani terhességemel hogy ha meg tartom a babát mehetek egy gyerekel oda ahova akarok a fiacskáját meg etti🤔


Ezt nem értem. A saját gyerekét ő vállalta nyilván, a tiéteke meg ti. Én oda se engedtelek volna. Ha szülni tudsz akkor külön élni és a gyereket eltartani is

2023. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!