Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 23 éves csinos lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves csinos lány vagyok, az exem miért szeret egy 36 éves nőt helyettem?

Figyelt kérdés

Szóval szakítottunk még tavasszal, ő most 24, de úgy érzem, mégis vele szeretnék lenni. Ő már egy nővel randizik, aki nem csúnya, meg orvos is, de már 36 éves! Oké, az exem is friss diplomás mérnök, de azért 12 évvel idősebb nővel szerintem túlzás, én sokkal fiatalabb vagyok és írtam neki, hogy újrakezdeném.

Hogy szerezzem vissza?



2023. nov. 5. 10:22
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen párom,ugyanúgy a szuperpasiért hagyott el.

Aztán a szuperpasi kissé érdekesen bánt vele.Jött is volna vissza,de nem,kifelé nyílik az ajtó nálam.

Azóta nincs párom,mióta szakított,de akkor sem kéne,ha egyetlen ember lenne a földön. Soha nincs vissza.

És ahogy írod a vagány srác bejövős volt,hát akkor ha az nem tetszett,akkor most maradj magadban.Más boldogságának aláásásával nagyon nem korrekt játszadozni.

Egyébként az emberek általában akkor tudják meg,mit veszítettek,amikor már késő,vagy más párja lett és boldog az ex...

Veszíteni tudni kell,főleg,ha magadnak csináltad az egészet !

2023. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha érzelmes és intelligens akkor pláne előbb lehet neki vonzó egy komolyabb nő, akitől még tanulhat is. Te még kis fruska lehetsz aki nem tudja őt értékelni, vagy csak későn.
2023. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

11: Így utólag már az exem a szuperpasi, a másik meg egy nyomi kis lúzer. Vicc, hogy nem is olyan helyes és intelligens, mint az exem, csak jól el tudja magát adni.


12: Ez igaz, viszont most már tudom, hogy ő kell és vissza szeretném kapni.

2023. nov. 5. 11:27
 14/41 anonim ***** válasza:
68%
Bulizzál még egy kicsit, aztán keress magadnak idősebb pasit.
2023. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az ilyen fiúknak van némi önértékelése és ha elhagytad akkor nem fog visszaengedni. Vagy legalább is a nője biztos megmondta már neki hogy felejtsen el téged..
2023. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
93%
Ex= nem mindegy már?
2023. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
15%

8. Érdekes, sok esetben az idősebb férfiak előszeretettel választanak fiatalabb nőket.


Nem vagyunk kígyók, a saját nevében beszélj. Még pénzéhesek sem..


Mondjuk én annyira önálló vagyok, ha nem lenne párom lehet jó ideig senki sem kellene, siralmas a férfi felhozatal.

2023. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
68%
Sehogy. Biztos nálad felnőttebb az a nő.
2023. nov. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem hagyd békén.

Elrontottad a dolgot,ez van..mindenkivel megesik,de hagyd hogy boldog legyen.Ha most belerondítasz a kapcsolatába,megfog utálni teljesen téged.

2023. nov. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
15%
Akik csak lemondják a kérdezőt (vannak egy páran) azok vajon jobbak nála? Kétlem:)
2023. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!