Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 23 éves csinos lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves csinos lány vagyok, az exem miért szeret egy 36 éves nőt helyettem?

Figyelt kérdés

Szóval szakítottunk még tavasszal, ő most 24, de úgy érzem, mégis vele szeretnék lenni. Ő már egy nővel randizik, aki nem csúnya, meg orvos is, de már 36 éves! Oké, az exem is friss diplomás mérnök, de azért 12 évvel idősebb nővel szerintem túlzás, én sokkal fiatalabb vagyok és írtam neki, hogy újrakezdeném.

Hogy szerezzem vissza?



2023. nov. 5. 10:22
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Mert veled ellentétben ő nem csak a külsőt, meg az életkort látja a másikban.
dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 NTBS ***** válasza:
79%
Szakítottál vele és ő tovább lépett.
dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
20%
Na, remélem kifogsz még pár ilyen menő Jóskát aki csak belédkeni a lompost. :) Ilyenek vagytok mind, meg kell titeket alázni, csak abból tanultok.
dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a pénzhez vonzódik.

Elhiheted.

Tudom hogy el van hintve hogy a nők aranyásók de hidd el férfiban még több van!

Tapasztalatból mondom!

dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
nem vagytok egymáshoz illóek még, bulizd ki magad még nagyon fiatal vagy, és amikor már lehiggadtál a bulizástól és idősebb leszel akkor majd keress egy komoly férfit, most csak szórakozz amennyit csak tudsz..
dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Nem akkora kunszt 22 eves kiscsajnak lenni.
dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Neked csak azért kellene vissza a srác, mert bántja az egódat hogy nélküled is jól érzi magát. Ha van egy cseppnyi esze, többet nem áll veled szóba, ha már egyszer kidobtad őt .🙄
dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
37. Ja. Menőbulikázócsávó felszedte, megdugta, otthagyta és most fáj az egojának. Szerinted mennyi önbecsülés kell ahhoz, houy ezek után visszamenjen hozzád a csendesértelmessrác? Nem irigyellek, nem kívánok neked rosszat, nem mondom, hogy megérdemelted, de sajnos a legőszintébben mondom, ezt el kell hogy engedd.
dec. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Ja, a végét már a kérdezőnek mondtam, bocsi, nem neked, 37-es
dec. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
39# Akkor jó. Elsőre majdnem magamra vettem. 😄
dec. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!