Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 23 éves csinos lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves csinos lány vagyok, az exem miért szeret egy 36 éves nőt helyettem?

Figyelt kérdés

Szóval szakítottunk még tavasszal, ő most 24, de úgy érzem, mégis vele szeretnék lenni. Ő már egy nővel randizik, aki nem csúnya, meg orvos is, de már 36 éves! Oké, az exem is friss diplomás mérnök, de azért 12 évvel idősebb nővel szerintem túlzás, én sokkal fiatalabb vagyok és írtam neki, hogy újrakezdeném.

Hogy szerezzem vissza?



2023. nov. 5. 10:22
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

"de úgy érzem, mégis vele szeretnék lenni"

Ez a hajó már elment. Ne is nézz utána. Te küldted el, mert más akartál. Ettől kezdve ő szabad. Hagyd békén, ne is gondolkozz rajta. Azzal van, akivel akar, ne törd rajta a fejed, és ne hasonlítsd magad senkihez. Egyszerűen nem a te dolgod, mit csinál.

Gondolod, valaki majd csak azt fogja lesni, hogy te éppen kivel szeretnél lenni? Azért szakítottál, mert neked valamiért nem volt jó. A másik sem volt jó. Majd találsz magadhoz valót, megfelelőt.

dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!