Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lépett túl ilyen hamar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépett túl ilyen hamar?

Figyelt kérdés

1 hónapja szakítottunk barátommal ő szakított velem mert már nem nagyon bírta sokat tűrt nekem.A kiváltó ok az hogy mentális betegsègben szenvedek ès sokat bántottam lelkileg ès a vègèn már nem bírta.Küzdött èrtem ès mindvègig mondta hogy szeret engem meg sokat sírt főleg a kapcsolatunk vègèn is családi problèmák miatt elis akartunk koltözni együtt,nézte is az albèrletet terveztük mèg akkor is a jövőnket ès bár kerdeztem tole mièrt van mèg velem mindog azt mondta hogy szeret ès nen akar elhagyni nagyon fontos vagyok neki.És bár a szakítás után is mondta hogy szeret de ő ezt már nem bírja.Azt mondta mèg dönt de közben beszèlünk ami nem volt jó ötlet hisz nem adtunk egymásnak időt, húztuk halasztottuk míg vègül lezártuk egy veszekedèssel ahol letiltott mindenhonnan ès azt mondta hogy rájött már nem szeret ès csak sajnálatból volt velem amit nem nagyon èrtettem. Bár mèg küzdöttem(nem kellett volna) hiába.Így fel is adtam ,már három hete nem is beszèlünk.Ma viszont találkoztunk egymásra nèztünk de nem köszöntünk egymásnak.Kicsit megèrintett mert már kezdtem elfelejteni.

Előttem nem volt kaocsolata nekem is ès neki is egymás vagyunk az első szerelem egy èvig voltunk együtt. Jogosnak èrzem a szakítást teljes mèrtèkben a rèszèről viszont azt nem èrtem hogy hogy tette túl magát ilyen hamar rajtam hisz a mindene voltam ès látom rajta hogy boldog mostmár ad magára ès ma kiderült van egy lány is az életében.Nem gondoltam volna hogy ilyen hamar megtud szeretni mást,bár nem tudom mivan köztük de nyilván fáj hogy látom hogy boldog hogy posztolt magárol egy kèpet es hogy ilyen hamar nyit lányok fele,hisz egy hónapja mèg sírt hogy bár nehèz de nem akar elengedni ès mindennèl jobban szeret.Nem tudom mi lehet most benne,mit érezhet.



nov. 13. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van az a pont, amikor hiába szereted a másikat, egyszerűen be kell látni, hogy nem működik. Ez van vele is. Valószínű neki sem könnyű, de próbálja túl tenni magát rajtad.
nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Borderes vagy?

(Nem olvastam csak futtában a kérdést bocs)

Amúgy így teszi túl magát rajtad.

Belemenekül egy új kapcsolatba.

nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen bordedlinos.Nem tudom ,azon is gondolkodtam hogy már a kapcsolatunkban ismerkedett,de nem tudom rola elhinni hisz semmi jelèt nem mutattta a telefonjában nem volt semmi, láttam rajta hogy szeret csak fáj neki az egész biztos nem volt akkor mèg kèpben a másik lány hisz úgy volt hogy már majdnem kibèkülünk csak azt is èn rontottam el ès nagyon sokat sírt már mikor hozta a cucconat is azt láttam rajta hogy sír ès nem akar elengedni de muszáj.És meg kerdeztem tole hogy fog e lányokkal ismerkedni azt mondta most nem ilyenekkel fog törődni de úgylátszik mègis. Lehet èrez már iránta valamit nem tudom ès lehet már együtt is vannak.
nov. 13. 16:54
 4/14 A kérdező kommentje:
És ez hogy belemenekül egy új kapcsolatba nem tudom mièrt jó neki èn egy fèrfira nem tudok rá nèzni ès addig nem is akarok kapcsolatot míg nem szeretek ki belőle teljesen.Szerintem hulyesèg belemenni egy új kapcsolatban ès neki mèg nem is volt csak èn eddig, nem tudom mit vár.Tudom igen az ő èlete ne szoljak bele ès ne törődjek vele csak fáj nagyon.
nov. 13. 16:56
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Ő csak így próbál felejteni és addig sem gondol rád.
nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És ez össze is szokott jönni a férfiaknál? Hogy nem tud rám gondolni mikor egy másik lánnyal van.Lehet komolyra fog fordulni nekik
nov. 13. 17:11
 7/14 anonim ***** válasza:

Én hasonlóban vagyok.

Elvagyok az új barátnővel 2 hónapja de még nem érzem azt amit az exemnél éreztem 1 hónap után. 😔😔

nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És ha nem menekül össze tènyleg már boldog ès szereti azt a lányt?
nov. 13. 17:19
 9/14 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, akiknek bejön a szakítás utáni randizás és vannak, akiknek nem. Az, hogy szereti-e az új lányt, azt csak ő tudja, mi nem.

Amúgy meg lehet azért lépett túl ilyen hamar, mert már egy ideje kezdte látni/elfogadni, hogy lassan itt a vége.

nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet csak látszat boldogság.

És magának is hazudik.

nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!