Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért bukkan fel újra és újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bukkan fel újra és újra az exem?

Figyelt kérdés
9 éve volt egy "szerelmem". Pár hónapot tartott. Ő nem szeretett engem,de akkor jöttünk össze mikor Ő is és én is magunk alatt voltunk. Szóval támogattuk egymást,már akkor úgy éreztem hogy mi lelki társak lehetünk. Megéreztem dolgokat stb. Aztán lett neki egy párja, míg ők együtt voltak hosszú ideig irogatott nekem, de úgy hogy nem tudta ki vagyok. Mindennap szinte írt problémáiról mindenről. Nagy nehezen túl tettem magam rajta évekig nem tudtunk egymásról semmit. Közbe nekem is lett párom. Volt hogy párszor láttam ,ő is engem de nem beszéltünk soha. Ők külön mentek, és most 9 év után újra rám írt egy oldalon, de nem tudja hogy én vagyok. Megint lelkiztünk stb,de én abba fogom hagyni. Szerintetek tényleg lehet abban valami, hogy van valami ilyesmi tars dolog köztünk??? Nem tudja hogy én vagyok az exe,akivel újra ir. Vagy csak beképzelem?

febr. 29. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy kicsit zavarosra sikerült.


Ha nem bántalak meg, újra leírnád - más megközelítésből?


Köszönjük szépen a fáradságodat!

febr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem tudja, hogy ki vagy?
febr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Beképzeled, nem is vele beszéltél/beszélsz.
febr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Áltasd magad! Ha a lelkitársad lenne, neked írna közvetlen, tudván ki vagy. Sőt, továbbmegyek, ott sem hagyott volna 10 évre.
febr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Fel se bukkan, te mivel etetted magad, vagy mit szívtál? Fejezd be!

Nem írt neked, nem beszéltél vele. Találkoztál vele többször és hozzád se szólt.

Hihetetlen, hogy ennyire a rabja vagy holott ő magasról tesz rád.


"9 éve volt egy "szerelmem". Pár hónapot tartott. Ő nem szeretett engem..."


Te magad leírtad, hogy nem a szerelmed és te se neki. Akkor minek írtad a lelkiszart?

Másszál már le róla, éli az életét te meg rendesen őrült vagy.

Jó így neked?

febr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ti miről beszéltek?? Hogy képzeled te azt hogy te nekem parancsolgassál?? Mi az hogy fejezzem be?? Te nem vagy 100as az tuti! 😀 Koccanj innen...


Na szóval az a lényeg hogy én nekem nincs semmi érzelmem már iránta. Messziről láttuk egymást, volt hogy én láttam, de ő engem nem. De az a furcsa, hogy ennyi év után miért pont nekem írt? Kép nélkül vagyok fent egy ismerkedős oldalon, szóval nem tudja hogy megint nekem ír... tegnap léptem be először és szinte azonnal írt..mondtuk régebben ha dolgunk van egymással úgyis az élet úgy hozza majd... Évek teltek el...véletlen lenne? :D

febr. 29. 18:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen
febr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te nem érzel semmit? Akkor milyen maszlag a lelkitárs? Legalább magadnak ne hazudj már. Össze akarsz vele jönni. Amúgy meg tanulj meg érthető módon fogalmazni. Ahhoz buta vagy, hogy egy összeszedett mondatot összehozz. De lehet tényleg nemhelyes vagy. Kezeltesd magad, vagy kezdj valamit az IQ-szinteddel ne a "lelkitársaddal" foglalkozz. Mibe fogadunk hogyha tudná, hogy te vagy az azonnal lelépne? Nemhiába hozzád se szól élőben! Amúgy meg milyen beteg állat vagy, hogy ráírtál régebben, most meg nem feded fel a pofád. Arra vagy büszke?

Kotródj el az életéből úgyse kellesz neki.

febr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk azzal kezdeném, hogy elmondanám, hogy ki vagyok. Nem fair dolog, amit csinálsz.
febr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!